دانلود پاورپوینت برند 30 اسلاید
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » اقتصاد  »  دانلود پاورپوینت برند 30 اسلاید

دانلود پاورپوینت برند 30 اسلاید

دانلود پاورپوینت برند 30 اسلاید

نمونه ای از اسلایدهای این پاورپوینت را در زیر می بینید:

برند چیست؟
برای بیشتر مردم جهان و به خصوص ایرانی ها برند تنها یک معنی دارد و آن اتیکتی است که به انواع پوشاک وصل است یا مارکی است که لوازم خانه دارند. اما باید بدانید که برند تنها متعلق به یک کالای خاص نیست و انواع محصولات ازجمله کالاهای مختص به مصرف مشتریان، کالاهای صنعتی و حتی خدمات، همگی قابلیت دارابودن برند را دارند.
تعریف علمی برند اسم، سمبل، نشان، طرحی خاص و یا ترکیبی از همه اینهاست که به منظور متفاوت کردن کالای یک کمپانی از کمپانی های دیگر است.(1)

برندینگ
بخشی از بازاریابی است ، اصطلاحا یک استراتژی یا یک تکنیک نام دارد که عنوان یک تجارت را مشخص می‌کند ، ولی در اصل بیشتر از یک عنوان تجاری است ، برندینگ در اصل محبوبیت یک نام تجاری است ، گوگل بهترین مثال برای برندینگ است ، امروزه افراد بسیار زیادی در دنیا هستند که این نام را می‌شناسند ، و این یعنی برندینگ…

برای هر شرکت حقوقی و یا هر نوع شرکتی دیگر که خدماتی را ارائه می‌دهد ،عنوان تجاری بسیار مهم است ، برای کسب محبوبیت این عنوان باید عناصری را رعایت نماید:
ارائه ی پیغام متمرکز و متحد الشکل برای شرکت تجاری خود در امر جذب مشتریان جدید
استخدام فارغ التحصیلات با استعداد برای ساخت شهرتی بهتر
جذب مخاطبان وفادار به شرکت و ارائه خدمات خوب به آنها

اصول و مبانی برندینگ
برندینگ (برند سازی) یکی از مهمترین جنبه‌های هر نوع تجارتی از بزرگ یا کوچک ، خرده فروشی ، و یا B2B می‌باشد. استراتژی‌های موثر برندینگ ، رقابت شما را در بین رقبای خود افزایش می‌دهد.
عنوان تجاری شما (برند) نشان دهنده این است که ، مشتریان چه انتظاراتی از نوع خدمات و محصولات شما دارند ، همچنین یک برند شما را از رقبای خود متمایز می‌کند .

مبانی اولیه برندینگ
یک لوگوی منحصر به فرد برای شرکت خود طراحی کنید و از آن در تبلیغات ، محتوا و دیگر موارد استفاده کنید
پیام برند خود را بنوسید ؛ پیام یا هدفی که برند شما آن را دنبال می‌کند ، به همگان اعلام کنید ، در ضمن تمام کارمندان شرکت شما باید ویژگی‌های برند شما را بدانند
برند خود را یکپارچه کنید ؛ سعی کنید از عنوان برند خود در همه جا استفاده نمائید ، ایمیل ، امضا، در پاسخ به تلفن مشتریان و …
یک کلیپ صوتی ایجاد کنید ؛ که بیان کننده عنوان تجاری شما باشد و از آن در تمام محتوای بصری خود استفاده نمائید
یک شعار برای خود ایجاد نمائید ، این شعار باید علاوه بر این که بسیار مختصر باشد ، هدف تجاری شما را نیز بیان نماید

ارزش برند
امروزه برند براي سازمان و محصولات آن ارزش می‌آفريند. از اينرو مديريت برند از جمله فعاليتهاي استراتژيک در سازمان بشمار مي رود.
اما ارزيابی راهکارهاي اجرا شده در مقوله مديريت برند و محاسبه بازگشت سرمايه گذاري در اين حوزه بسيار حائز اهميت مي باشد. ارزش برند يک عامل کليدي و تعيين کننده در ارزش سهام شرکت می‌باشد. برند چيزي است که مشتري می‌خرد و کالا چيزي است که در کارخانه توليد می‌شود. ارزش نام و نشان تجاری (برند) در حقيقت ارزش افزوده‌اي است که يک محصول به واسطه آن نام و نشان تجاری ايجاد مي‌کند.
ارزش يک نام تجاری از سه بعد قابل بررسی است:
سازمان و عوامل درونی
بازار يا عوامل محیطی
مشتری يا مصرف کننده

دانلود پاورپوینت برند 30 اسلاید

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات