گزارش کارآموزی نرم افزار مالی و آموزشی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی نرم افزار مالی و آموزشی

گزارش کارآموزی نرم افزار مالی و آموزشی گزارش کارآموزی مالی کارورزی پروژه گزارش کارآموزی حسابداری مالی گزارش کارآموزی اداره مالیاتی گزارش کارآموزی اداره امور مالیاتی گزارش کارآموزی حسابداری در اداره مالیات گزارش کارآموزی حسابداری در اداره مالیاتی دانلود گزارش کارآموزی حسابداری مالی

Financial and educational training software

 

موضوع : گزارش کارآموزی نرم افزار مالی و آموزشی

نرم افزار: software
به برنامه اي گفته مي شود كه براي اجرا با رايانه آماده شده باشد و شامل دستورالعملهايي است كه براي انجام كار خاصي براساس نيازهاي كاربر تهيه شده باشد. در واقع سخت افزار Hardware خواسته ها و دستورالعملهاي نرم افزار را انجام مي دهد.
برنامه در صورتي براي رايانه قابل فهم است كه به زبان خودش(زبان ماشين machine language) يعني كدهاي قابل قبول با نيروي نوشته شود. نوشتن برنامه به زبان ماشين بسيار مشكل است اما نيازي نيست كه برنامه نويس از اين زبان استفاده كند. نرم افزارهايي وجود دارد كه برنامه هاي نوشته شده از سوي برنامه نويس را ترجمه كرده به زبان ماشين تبديل مي نمايد.
انواع نرم افزار: بطور كلي نرم افزارها به دو گروه نرم افزارهاي سيستم و نرم افزارهاي كاربردي تقسيم مي شوند؛
(A نرم افزارهاي سيستم: كه خود به سه گروه سيستم عامل، برنامه هاي كمكي(utility) و مترجم ها تقسيم مي شوند. كه در ذيل شرح مختصري درباره هر يك ارائه شده است:
الف) سيستم عامل operating system:
مهمترين نرم افزارهاي سيستمي است كه اين سيستم مجموعه اي از برنامه هاست كه وظيفه ايجاد ارتباط بين كاربرد، سخت افزار و نرم افزار را بر عهده دارد. سيستم عامل كنترل كننده و هماهنگي كليه عمليات درون يك سيستم رايانه را به دست مي گيرد به عنوان مثال فرض كنيد فرماني را براي اجراي يك برنامه كه به صورت فايل روي ديسك است را صادر مي كنيد. كليه عملياتي كه در سيستم سخت افزاري انجام مي پذيرد، مانند تشخيص دستگاه ورودي، يافتن برنامه مورد نظر از روي حافظه جانبي(ديسك)، تخصيص حافظه و انتقال برنامه از ديسك به حافظه اصلي و… توسط سيستم عامل صورت مي گيرد.

انواع سيستم عامل:
1- سيستم تك كاره single user- single task: در هر زمان فقط يك برنامه را بر روي رايانه اجرا
مي نمايد. بعبارت ديگر فقط يك كار را در هر زمان براي يك كاربر انجام مي دهد. كه از آن جمله مي توان به سيستم عامل Ms-Dos و نمونه جديدتر آن يعني Palm Os اشاره نمود اما به دليل اينكه اولين و ساده ترين سيستم عامل براي رايانه هاي PC و شناخته تر بودن DOS به توضيح دادن آن اكتفا مي شود.
شروع كار با DOS: اين سيستم عامل از تعدادي فايل تشكيل شده است كه هنگام راه اندازي سيستم(booting) به حافظه اصلي بار(load) مي شود و كارهاي مربوط به راه اندازي و عمليات كنترل وسايل ابتدايي سيستم را بر عهده دارند. فايل command.com كه كاربر با آن در ارتباط است مسئول آوردن اعلان DOS(Command prompt) روي صفحه نمايش است اگر سيستم را روشن كنيم و اين فايل ها روي ديسك نباشد پيغام خطايي ظاهر مي شود و عمليات بوت ناتمام مي ماند. اگر سيستم از طريق ديسك گردان A بوت شود معمولا بعد از اتمام عمليات بوت عبارت A:\> بر روي صفحه نمايش ظاهر مي گردد. به اين عبارت اعلان يا پرامبت Prompt مي گويند.
اعلان معمولا ديسك گردان و مسير جاري را نشان مي دهد. در مقابل اعلان، خط چشمك زني كه به آن مكان نما(cursor) مي گوييم، ظاهر مي شود كه در صورت تحرير كردن دستورهاي DOS و فشار دادن Enter، آن دستور اجرا مي شود و اگر دستور را به طور صحيح تحرير نكرده باشيم پيغام خطاي زير ظاهر خواهد شد: Bad command or file name

گزارش کارآموزی نرم افزار مالی و آموزشی

قیمت : 4800 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات