دانلود گزارش کارآموزی در شرکت هواپیمایی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی در شرکت هواپیمایی

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت هواپیمایی دانلود رایگان گزارش کارآموزی در آژانس هواپیمایی دانلود گزارش کارآموزی آژانس هواپیمایی دانلود رایگان گزارش کارآموزی حسابداری در آژانس هواپیمایی دانلود رایگان گزارش کارآموزی آژانس هواپیمایی گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت هواپیمایی گزارش کارآموزی در آژانس هواپیمایی گزارش کارآموزی دفتر هواپیمایی

Training Airlines

 

موضوع : کارآموزی در شرکت هواپیمایی

فهرست مطالب

معرفی سازمان
سازمان هواپيمايي کشوري
خلاصه اي از فعاليتها:
1.    تدوين سياستها و مقرارت ملي هوانوردي
2.    خدمات هوانوردي
3.    خدمات فرودگاهي
4.    خدمات حمل و نقل هوائي
5.    تعميرات هواپيما
6.    آموزش و مطالعات
شبکه و انواع آن
شبکه های کامپيوتری چگونه تقسيم بندی می گردند
معماری
مفاهیم امنیت شبکه
1- منابع شبکه
2- حمله
3 _تحلیل خطر
4- سیاست امنیتی
5- طرح امنیت شبکه
6- نواحی امنیتی
رویکردی عملی به امنیت شبکه لایه بندی شده
افزودن به ضریب عملکرد هکرها
مدل امنیت لایه بندی شده
سطح ۱: امنیت پیرامون
آنتی ویروس شبکه
VPN
مزایا
معایب
ملاحظات
سطح ۲-  امنیت شبکه
IDS ها (سیستم های تشخیص نفوذ) و IPS ها
مدیریت آسیب پذیری
تابعیت امنیتی کاربر انتهایی
کنترل دسترسی\تأیید هویت
نکته
مزایا
معایب
ملاحظات
سطح ۳-  امنیت میزبان
IDS در سطح میزبان
VA (تخمین آسیب پذیری) سطح میزبان
تابعیت امنیتی کاربر انتهایی
آنتی ویروس
کنترل دسترسی\تصدیق هویت
مزایا
معایب
ملاحظات
سطح ۴-  امنیت برنامه کاربردی
پوشش محافظ برنامه
کنترل دسترسی/تصدیق هویت
تعیین صحت ورودی
مزایا
معایب
ملاحظات
سطح ۵ –  امنیت دیتا
رمزنگاری
کنترل دسترسی / تصدیق هویت
مزایا
معایب
ملاحظات
دفاع در مقابل تهدیدها و حملات معمول
حملات به وب سرور
بازپخش ایمیل ها بصورت نامجاز
دستکاری میزبان دور در سطح سیستم
فراهم بودن سرویس های اینترنتی غیرمجاز
تشخیص فعالیت ویروسی ـ
نتیجه گیری

کارآموزی در هواپیمایی
دانلود گزارش کارآموزی در شرکت هواپیمایی

مختصری از کارآموزی :
شركت فرودگاههاي كشور به موجب مصوبه شورايعالي اداري در تاريخ 25/12/1370 و به منظور نيل به اهداف و تكاليف مندرج در قانون توسعه كشور و در راستاي رونق بخش حمل و نقل هوايي و تحول ساختاري در زمينه تفكيك تصدي از حاكميت رسما‌ آغاز به كار نمود . اين شركت همانگونه كه از ماده 1 اساسنامه و اصلاحيه آن مستفاد مي گردد با هدف بازرگاني نمودن سيستم عمليات اجرايي و بخش تصدي فعاليتها و وظايف سازمان هواپیمایی کشوری شكل گرفت . دستيابي به اين اهداف و اخذ مجوزهاي لازم از دستگاههاي ذيربط دولتي ومجلس شورای اسلامی در سالهاي گذشته همواره اهداف استراتژيك اين شركت را تحت تاثير قرار داده و برنامه ريزي براي دستيابي به فرايندهاي لازم جهت برطرف نمودن اين چالشها، روند فعاليتهاي شركت را همواره تحت تاثير قرار داده است .
سازمان هواپيمايي کشوري
سازمان هواپيمايي کشوري ابزار حاکميت دولت در بخش مهم و حساس صنعت حمل و نقل هوايي است که بر مجموعه فعاليتهاي هوانوردي و فرودگاهي و حمل و نقل نظرات عاليه اعمال مينمايد. هدف اساسي اين سازمان تامين ايمني و سلامتي پروازها در فضاي هوائي کشور مي باشد. در سطح بين المللي کشور به عضويت سازمان بين المللي هواپيمائي  کشور (ايکائو) در آمده و سازمان هواپيمائي کشوري به عنوان نماينده رسمي جمهوري اسلامي ايران در سازمان ايکائو مي باشد.
سازمان هواپيمائي کشوري به منظور تقويت حوزه مرکزي در جهت اعمال حاکميت دولت در صنعت حمل و نقل هوائي و انتزاع وظايف تصدي از سازمان با ايجاد شرکت فرودگاههاي کشور کليه وظايف مربوط به اداره، نگهداري، توسعه، تجهيز و بهره برداري از فرودگاههاي کشور را به آن شرکت انتقال داد. اکنون عمده وظايف آن در زمينه سياست گذاري، برنامه ريزي و تعيين خط مشي ها ميباشد.

خلاصه اي از فعاليتها:
1.    تدوين سياستها و مقرارت ملي هوانوردي
سازمان به منظور کنترل فضاي کشور و تامين ايمني پرواز هواپيماهاي داخلي و خارجي و برقراري ارتباط هوايي درون و برون مرزي و با در نظر گرفتن استاندارد ها و رويه هاي توصيه شده بين المللي ايکائو، مقررات و استاندارد هاي ملي هوانوردي در زمينه فعاليت هاي هوانوردي از جمله مراقبت پرواز، ارتباطات هوانوردي، ايمني زميني، تامين و نصب سيستم هاي ارتباطي، ناوبري، راداري، روشنايي باند، فعاليتهاي امنيتي، ساخت فرودگاهها، تسهيلات فرودگاهي، ساخت و منتاژ و تعمير و نگهداري و خريد و اجاره انواع هواپيماها، تنظيم شبکه پروازي داخلي و بين المللي را تدوين و يا مورد بازنگري قرار داده است.
با توجه به وظيفه سازمان ايکائو مبني بر تصويب استانداردهاي بين المللي، سازمان از طريق شرکت در اجلاس ها و کميته هاي تخصصي هوانوردي آن سازمان بين المللي و ارايه نظريات مختلف در مورد پيش نويس استاندارد هاي بين المللي نقش بسزايي را در روند تصويب اين استانداردها ايفا مي نمايد.
سازمان همچنين در اجلاس ها و کميته هاي طرحهاي هوانوردي منطقه خاورميانه به عنوان يکي از اعضاي موثر در منطقه شرکت نموده تا بتواند طرحهاي هماهنگ هوانوردي منطقه در زمينه مسيرهاي هوايي و تجهيزات هوانوردي و عبور و مرور هواپيماها و برقراري ارتباطات هوانوردي را به تصويب برساند.

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت هواپیمایی

قیمت : 4000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]