تحقیق مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » مقاله  »  تحقیق مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی

کارآموزی مکانیک خودرو تحقیق مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی مقاله پروژه دانلود کاراموزی منیپولیتور پروژه کاراموزی منیپولیتور کاراموزی مشخصات فنی منیپولیتور کاراموزی مکانیک کاراموزی گریپر و حمل کارورزی منیپولیتور کارورزی گریپر کارآموزی مکانیک ایران خودرو گزارش کارآموزی مکانیک در نمایندگی ایران خودرو گزارش کارآموزی رشته مکانیک در ایران خودرو

Technically Mnypvlytvr and gripper systems

 

موضوع تحقیق : مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی

مقدمه:
امروزه استانداردهاي ايمني و سلامت، انجام عمليات فيزيكي و بدني را محدود و كليه فعاليت هايي را كه با توان بدني استاندارد و تعريف شده و شرايط ارگونومي اپراتورها تطابق نداشته باشد ممنوع كرده اند . بنابراين توليد كنندگان ناگزير از استفاده از تجهيزات مناسب در اين زمينه مي باشند. با توجه به رشد و توسعه صنعت هندلينگ ، محدوده وسيعي از ابزار و ماشين آلات در اختيار توليدكنندگان قرارگرفته و طراحان خطوط توليد اين امكان را يافته اند كه با انتخاب ماشين آلات مناسب، فرايندهاي جابجايي را تا حد امكان از حالت دستي خارج كرده و به فرايندهاي ماشيني تبديل كنند. يكي از ماشين آلات بسيار كارا و پر استفاده در صنعت جابجايي مواد منيپوليتور مي باشد. منيپوليتور ماشيني است كه بصورت هوشمند وزن بار را بالانس كرده و به اپراتور اين امكان را مي دهد كه تنها با كنترل موقعيت و بدون اعمال هيچگونه نيروي اضافه اي بار را جابجا كند . توجه ويژه به شرايط ارگونومي و فيزيولوژي اپراتور در طراحي اين دستگاه از امتيازات ويژه آن مي باشد بطوريكه اپراتور بدون نياز به انجام حركات بدني خاص و يا اعمال نيروي خارج از استاندارد و بدون احساس خستگي ناشي از انجام فعاليت فيزيكي قادر به انجام كار خواهد بود.
شركت INDEVA ايتاليا با سابقه اي بالغ بر40 سال در زمينه طراحي و ساخت انواع منيپوليتور از پيشگامان اين صنعت در جهان مي باشد. شركت به انديشي و فناوري فردا (بافكو) بعنوان نماينده انحصاري اين شركت در ايران با تكيه برتجارب ارزنده INDEVA و توان فني خود اميدوار است راه حل هاي بهينه اي در زمينه سيستم هاي جابجايي مواد ارائه نمايد.

مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی
proposal on sarbarg

 

تحقیق مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی

قیمت : 2000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات