دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر پروژه کارورزی آموزشگاه کامپیوتر شریف دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتردر آموزشگاه کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در آموزشگاه کامپیوتر دانلود رایگان گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی در آموزشگاه کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر دانلود پروژه کارورزی کامپیوتر

Computer Schools Sheriff abhar

 

موضوع : گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

مقدمه
«شاعرترين مردم نسبت به خدا ، حق شناسترين آنان نسبت به مردم است»
شكر و سپاس ، شايسته خداوند يكتاست ، و اولين آموزگار بشر است و هم او نياز آموختن را در وجود انسان به وديعت گذاشته و او را تشنه آموختن ساخت كه هيچ گاه از آموختن سيراب نشود.
خداي بزرگ را سپاسگزارم كه در راه علم ياريم نمود و از او مي‎خواهم تواناييم دهد تا آموخته‎هايم را در راه ثواب به كار بندم.
براي طي نمودن 2 واحد كارآموزي بر آن شدم كه اين واحد را در آموزشگاه كامپيوتر شريف ابهر طي نموده كه هم تجربيات خويش را در زمينة تدريس كامل نمايم و هم به معلومات خويش بيفزايم . اميدوارم كه توانسته باشم به نحو احسنت از عهدة كار بر آمده و موجبات رضايت استاد خويش را جلب كرده باشم.
من در تاريخ 13/5/86 كارآموزي خود را دراين مركز شروع نموده و با طي 30 روز و هر روز 8 ساعت كار مفيد (به مدت 240 ساعت) ، در تاريخ 20/6/86 كارآموزي خود را به اتمام رساندم و در متن زير شرح كاملي از كارآموزي خويش را آورده ام كه اميدوارم مورد پسند واقع شود.

دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

قیمت : 2000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :
تبلیغات