گزارش کارآموزی فعالیت در شرکت اینترنتی رسپینا
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی فعالیت در شرکت اینترنتی رسپینا

دانلود گزارش کارآموزی فعالیت در شرکت اینترنتی رسپینا گزارش کارآموزی شرکت خدمات اینترنتی دانلود گزارش کارآموزی شرکت اینترنتی گزارش کارآموزی شرکت اینترنتی گزارش کارآموزی شرکت خدمات اینترنتی کارآموزی در شرکت اینترنتی کارآموزی در یک شرکت اینترنتی دانلود گزارش کارآموزی شرکت اینترنتی خرید اینترنتی گزارش کارآموزی بیمه دانا

Internet company Respina

 

موضوع : گزارش کارآموزی فعالیت در شرکت اینترنتی رسپینا

ظهور کامپيوتر انقلابي در اجتماع امروزي پديد آورده است که برخي اهميت آن را به مراتب بيش از انقلاب صنعتي که در قرن هيجدهم ميلادي در اروپا آغاز گرديده مي دانند زيرا اختراع ماشين بخار و ساير ماشينهايي به دست بشر ساخته شده و به وسيله او به خدمت گرفته شده اند جايگزين کار بدني يا به عبارتي مکمل نيروي بازوان انسان شده اند ، در حالي که کامپيوتر به مدد مغز انسان شتافته است .
امروزه ، کامپيوترها اعمالي را انجام مي دهند که در گذشته فقط مغز از عهده انجام آنها بر مي آمد . در اينکه مغز ،به عنوان کنترل کننده و فرمانده کليه حرکات انسان ، داراي اهميتي فوق العاده زياد مي باشد ،هيچ شکي نيست و همين امر ، يعني متکامل بودن مغز است که انسان را اشرف مخلوقات کرده است . لذا اهميت ماشيني که بتواند بخشي از وظايف مغز انسان را انجام دهد ، آشکار مي گردد و از اين رو است که غالباً کامپيوتر را مغز الکترونيکي ناميده اند. صرف نظر از اينکه اصطلاح مغز الکترونيکي تا چه اندازه صحيح و دقيق است، مي توان در هر صورت جنبه هايي از حقيقت را در آن دريافت ،زيرا انسان و کامپيوتر هر دو ، روي اطلاعات ، عمليات و پردازش انجام مي دهند . درست است که انسان در مواردي همچون درک ، تفسير ، ساختن مفاهيم جديد ، قضاوت و انجام عمليات با مديريت انعطاف پذير بر کامپيوتر برتري دارد ، ولي اين ماشين نيز به نوبه خود از ويژگي ها و امتيازات خاصي همچون دقت، سرعت ، ذخيره سازي حجم زيادي از اطلاعات و خستگي ناپذيري برخوردار است که در چنين مواردي از انسان پيشي مي گيرد .


کامپيوتر در طول چند دهه اي که از عمرش مي گذرد ، چنان آثار اجتماعي و فرهنگي گسترده و عميقي در جوامع بشري بر جاي گذارده است که اين امر ، خود موجب پيدايش خبرهاي تازه در تاريخ بشر شده است .


اين جنبه از تمدن را به نامهاي گوناگون از جمله ، تمدن انفورماتيک خوانده اند و اين بدان معني است که کامپيوتر ،به همراه تکنولوژي هاي پيشرفته ديگر ، راه را براي تکوين جامعه جديدي باز کرده است که بيش از هر چيز مي توان آن را ” جامعه اطلاعاتي ” ناميد .
اهميت کامپيوتر در دنياي امروز و همچنين پيش بيني اهميت آن در جوامع آينده ، بر کسي پوشيده نيست .
به جرأت مي توان گفت که بسياري ار موفقيت هاي حاصله در سال هاي اخير در زمينه هاي مختلف علمي ، بدون ياري کامپيوتر هرگز ميسر نمي گرديد .
امروزه کامپيوترها حرکت فضا پيما ها را در اعماق کهکشان کنترل مي نمايند ، بر ترافيک شهرها نظارت داشته ، کارهاي بانکداري ، انبارداري ، آماري و…… را انجام مي دهند و بدين ترتيب گره گشاي تحقيقات فضايي ، پزشکي ، هواشناسي و…… مي باشند .
امروزه هم زمان با شخصي که در محل و يا اداره اي مشغول به کار است صدها امور ديگر از قبيل صدور حساب آب ، برق ، تلفن هتل ها ، امور انتظامي ، خبرگزاري ها و …… بر عهده کامپيوترها است که در هر سک از آنها ، به خوبي به عنوان يک وسيله مؤثر و تعيين کننده ايفاي نقش مي کند . از اين رو ، نوجوانان امروز بايد با اين پديده و امکاناتي که به ارمغان مي آورد آشنا شوند . حتي افراد معمولي نيز براي زندگي در چنين دنيايي بايد به مجموعه اي از دانستني هاي علمي در زمينه هاي گوناگون و از جمله کامپيوتر مجهز باشند و با آخرين و شگفت انگيز ترين پديده اطلاع رساني عصر حاضر ( اينترنت ) و قابليت هاي آن آشنا شوند

کارورزی فعاليت در شرکت اينترنتي رسپينا
دانلود گزارش کارآموزی فعالیت در شرکت اینترنتی رسپینا

فهرست مطالب

مقدمه

چکيده کارهاي انجام شده در شرکت

ISP چيست؟

خدمات يک ISP چيست ؟

سيستم عامل سرور

خصوصيات يک سرور ISP چيست ؟

آنچه در يک شرکت ISP خواهيد ديد

شبکه

شبکه اينترنت

شبکه اترنت

گزارش کارآموزی فعالیت در شرکت اینترنتی رسپینا

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات