دانلود گزارش کارآموزی وب سایت و کار با ASP
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی وب سایت و کار با ASP

دانلود گزارش کارآموزی وب سایت و کار با ASP گزارش کارآموزی asp.net گزارش کارآموزی برنامه نویسی asp گزارش کارآموزی برنامه نویسی کامپیوتر گزارش کارآموزی برنامه نویسی سی شارپ گزارش کارآموزی شرکت برنامه نویسی دانلود گزارش کارآموزی برنامه نویسی دانلود رایگان گزارش کارآموزی طراحی وب سایت دانلود گزارش کارآموزی طراحی وب سایت

ASP

 

موضوع : گزارش کارآموزی وب سایت و کار با ASP
 
 فهرست مطالب

فصل اول/آشنائي با ASP
فصل دوم/دسترسی به بانک اطلاعاتي
فصل سوم/ ساختار پياده سازی سيستم
فصل چهارم/ اجرای برنامه

مقدمه
افراد به يکی از اين دو دليل، تصميم به يادگيری تکنولوژی جديد کامپيوتری
می گيرند : يا نياز دارند يا مجبور هستند.
در دنيای امروز کامپيوترها مخصوصا وقتی پای اينترنت به ميان کشيده می شود، هيچ کس همه چيز را نمی داند، بهتر است به اين اميد باشيد که هر وقت لازم باشد ،
می توانيد آنرا ياد بگيريد. به طور کلی هيچ فردی نيست که به زبان خاصی برنامه نويسی کند. در يک پروژه مجبور به يادگيری چند يک يا زبان يا تکنولوژی کامپيوتری نشود و خط مستقيمی را طی کند.
اخيرا همين اتفاق در مورد در يک پروژه Active Server Page افتاد. قبل از آن هيچ تلاشی برای يادگيری ASP نکرده بودم . از روی اينترنت منابعی را بررسی کردم. ولی اصل موضوع کامل نبود . تنها روشی که من را به سمت يادگيری پيش برد ساختن پروژه به طور عملی بود. بهتر است برای فرا گرفتن مطلبی که درباره اش چيزی
نمی دانيم يک پروژه عملی بسازيم و کار را از ابتدا تا انتها دنبال کنيم ، در اغلب اوقات باعث می شود جزئيات مطلب را نيز ياد بگيريم.

چکيده:

اين پروژه با زبان VBScript در محيط برنامه نويسی ASP نوشته شده است. مزيت ASP در اين است که می توان امنيت سايت را تضمين کرد. و همچنين می توان به راحتی فايل ها را در نرم افزارهای طراحی صفحات وب باز کرد و کارهای جانبی را در آن انجام داد، يعنی می توان به راحتی با اين نرم افزارها آنها را link کرد. مثل Link کردن با FRONT PAGE .
اين پروژه شامل يک پايگاه داده ای است که درآن مشخصات دانشجو و نام استاد راهنما و عنوان پروژه ثبت شده است و همچنين اين برنامه قابليت حذف و اضافه و ويرايش مطالب موجود در پايگاه داده را دارد.
همچنين ليستی برای نشان دادن کليه اطلاعات موجود در پايگاه داده دارد. برای ورود به برنامه بايد Password و User name را در ابتدای برنامه وارد کرده و سپس وارد صفحه اصلی می گردد.
اين برنامه با IIS در ويندوز XP و ويندوز NT وهمچنين بوسيله Personal Web Server در ويندوزهای 98 و 2000 قابل اجراست.

دانلود گزارش کارآموزی وب سایت و کار با ASP

قیمت : 5800 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]