دانلود گزارش کارآموزی در لیتوگرافی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی در لیتوگرافی

دانلود گزارش کارآموزی در لیتوگرافی گزارش کارآموزی لیتوگرافی و چاپ گزارش کارآموزی لیتوگرافی پروژه کارآموزی لیتوگرافی پروژه کارورزی در لیتوگرافی پروژه گزارش کارآموزی در لیتوگرافی پروژه کارورزی در لیتوگرافی پروژه کارورزی در لیتوگرافی گزارش کارآموزی لیتوگرافی

Apprenticeship in lithography

 

موضوع : گزارش کارآموزی در لیتوگرافی

« چكيده »
ليتوگرافي تصوير شركتي گرافيكي است كه كاركنان اين شركت به انواع طراحي و چاپ هاي ديجيتال ميپردازند . چاپ ، طراحي و چاپ انواع بيلبورد تبليغاتي . عكس بر روي پارچه هاي خاصي با نام بنر از جمله فعاليتهاي اين شركت مي باشد .
فعاليت من به عنوان كارآموز در اين شركت طراحي به كمك نرم افزار فتوشاپ ، كرل و كار با دستگاه Image بود كه در ابتدا مراجعه كننده پس از درخواست كار به مسئول مربوطه كار را براي طراحي به طراحان سفارش مي كرند . سپس طراحان شروع به طراحي طرح اوليه مي كردند سپس طرح در فتوشاپ طراحي كامل و رنگ آميزي مي شد بعد از آن پس از گرفتن تأييديه از مشتري كار براي چاپ فرستاده مي‌شد . قسمت طراحي شامل قسمتهاي مختلفي بود كه هر كدام توسط يكي از نرم افزارهاي فردي هند ، corel,freehand وفتوشاپ انجام مي شد هركس مسئول كار بر روي يكي از قسمتهاي كار چاپي بود به همين دليل كار با نظم خاصي پيش مي رفت .
شناسايي رنگهاي مناسب و طرح كار و نوآوري همه بر عهدة طراحان بود ولي بنا به درخواست خود مشتري طرح پيشنهادي خود را نيز مورد بررسي قرار مي دادند . اگر كار مناسب چاپ بود كه براي چاپ فرستاده مي شد و اگر اشكالاتي در آن بود كه قابل رفع و ترميم بود اين تغييرات روي آن اجرا مي شد و كار بنا به سليقة مشتري براي چاپ فرستاده مي شد .
گاهي اوقات مشتري يك طرح آماده را فقط براي چاپ مي آورد و درخواستي براي طراحي نداشت در اين هنگام طراحان تنها وظيفة بررسي ابعاد و پسوند فايل و مناسب بودن آن براي چاپ را بر عهده داشتند در واقع يك بازنگري كلي بر روي كار انجام ميدادند تا در هنگام چاپ مشكلي پيش نيايد يا موجوديتهاي كار براي چاپ مغايرتي با دستگاه چاپي نداشته باشد .
در ادامه آموخته هاي خود را كه در اين مدت دربارة نرم افزار فتوشاپ و ابزارها و افكتهاي طراحي آموختم را جمع آوري و در ادامة مطلب قرار دادم .

فتوشاپ معمولاً از برنامه هايي است كه روي اكثر كامپيوترها مي توان يافت . كپي آن را به قيمت خنده دار 2500 تومان همه جا يافت مي شود و تازه اگر CD محتوي آن جاي خالي داشته باشد ، فروشنده خجالت هم مي كشد . نگارش فتوشاپ 7 اشكال داشت و بعداً يك وصله با شمارة v.o.1 برايش درست كردند اما نديدم كه كسي فتوشاپ 7.0.1 را بتواند روي كامپيوترش راه بياندازد . اما آنها هم كه توانستند آن را راه بياندازد زياد صفا نكردند . چون دو سه ماه بعد نگارش ديگري از فتوشاپ در بازار ظاهر شد به نام Photoshp 7 ME (ME سر نام Middle Eastern (خاور ميانه اي ) است) . اين نگارش فتوشاپ كاملاً درست كار مي كند و اين حسن را هم دارد كه در ويندوزهاي عربي يا فارسي شده ، مي تواند اين زبان ها را به كار گيرد .خواهم گفت كه با فتوشاپ ME در كدام سيستم عامل ها و چگونه مي شود كار كرد .
فتوشاپ نرم افزاري است براي كار با تصاوير نقشه بيتي (Bitmap) است . اين گونه تصاوير ، جدول مرتبي از نقاط مربع شكل رنگي اند كه كنار هم قرار مي گيرند . فتوشاپ را بسياري افراد ، براي نقاشي كردن هم به كار مي برند . كار با ابزار آن بسيار آسانتر از ابزار واقعي است و قلم موهاي آن را مي توان به شيوه اي حرفه اي به كار گرفت . بسياري آن را براي نقاشيهاي خلاقانه و تصوير سازي به كار مي گيرند اين امر به خصوص در ميان آمريكايي ها ، بسيار رايج است .
اگر با عكاسي و مفاهيم آن آشنا باشيد و بخصوص در تاريكخانه كار كرده باشيد و از ترفندهاي تاريكخانه اي مطلع باشيد ، مسلماً در كار با فتوشاپ موفقيت بيشتري خواهيد داشت .برخي كارها را نيز تنها با فتوشاپ مي توان انجام داد و بيرون از آن يا ناممكن است و يا بسيار مشكل . اصلاح يا روتوش عكس و تركيب چند عكس و تصوير با همديگر و نيز كار روي تصاوير دوربين هاي ديجيتال كه اين روزها زياد شده اند نيز در فتوشاپ جايگاه خود را دارد .

فتوشاپ را در چه كامپيوترهايي به كار اندازيم
فتوشاپ و اصولاً كلية نرم افرارهايي كه با تصوير سروكار دارند به كامپيوتر قوي نياز دارند و هرچه اين برنامه بيشتر پيشرفت مي كند حداقل نيازمندي كامپيوتري اش بيشتر مي شود . يعني كار با آن نه تنها خيلي آسان نيست ، بلكه خيلي ارزان هم نيست . اين روزها وقتي يكي از سيستم هاي وينتل (ويندوز روي پروسسور اينتل) را مي خريد ، حداقل ويندوز 98 و 16 مگابايت حافظه RAM را روي آن مي يابيد .اما اگر فكر مي كنيد ، با چنين مقدار حافظه اي مي توانيد كار تصويري كنيد بهتر است از خيرش بگذريد . ويندوز 98 با 32 مگابايت حافظه ، تازه نفس كشيدن را ياد مي گيرد . فتوشاپ ، خود گرسنة RAM است و ميزان اين گرسنگي با افزايش حجم فايل تصويري بيشتر هم مي شود . اما چقدر؟
فتوشاپ 6 كه خيلي هم برنامة نجيبي بود با 64 مگابايت حافظة RAM كارشما را راه مي انداخت و هرچه حافظه را بيشتر مي كرديد ، از شما بيشتر سپاسگزاري مي كرد و برايتان سنگ تمام مي گذاشت . اما فتوشاپ 7 ، ديگر حداقل 128 مگابايت حافظه را مي خواهد و كمتر از اين ، اصلاً حرفش را نزن . اما اگر براي سرما گرما مقدار حافظه را به 192 مگابايت برسانيد ، اخلاقش بهتر مي شود و اذيتش كمتر ، بنابراين تا هر كجا زور جيبتان مي رسد ، حافظه بخريد . البته مژده بر شما اين كه حافظه هم اين روزها ، قيمت گذشته را ندارد و ارزانتر و سريعتر است . پردازنده هاي پايين تر از پنتيوم در وينتل ها بسار كندند و به درد ويندوز 1/3 مي خورند و بس . براي فتوشاپ 6 حداقل پردازندة قابل تحمل ، پنتيوم با سرعت 200 مگا هرتز بود ولي نگارش 7 با اين كه روي كامپيوتر پنتيوم III شما را زمين نمي اندازد و كار مي كند ، اما زياد هم تن به كار نمي دهد بنابراين براي اين كه راضي اش كنيد كه خوب كار كند ، بايد به او پنتيوم 4 بدهيد .

دانلود گزارش کارآموزی در لیتوگرافی

قیمت : 7000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]