بهینه سازی توان در یک مبدل آنالوگ به دیجیتال
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » برق، الکترونیک، مخابرات  »  بهینه سازی توان در یک مبدل آنالوگ به دیجیتال

بهینه سازی توان در یک مبدل آنالوگ به دیجیتال انواع مبدل آنالوگ به دیجیتال آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال سمینار ارشد برق الکترونیک دانلود پایان نامه آی سی های مبدل آنالوگ به دیجیتال مدارات مبدل آنالوگ به دیجیتال انواع آی سی مبدل آنالوگ به دیجیتال ماژول مبدل آنالوگ به دیجیتال طراحی مبدل آنالوگ به دیجیتال کاربرد مبدل آنالوگ به دیجیتال

Analog to Digital Converter

 

در اين پروژه، جنبه هاي مختلف بهينه سازي توان براي يك مبدل آنالوگ به ديجيتال سريع و با دقت بالا براي رفع نياز دستگاه هاي مخابراتي و ارتباطي قابل حمل بررسی شده است. در ابتدا مروري بر انواع مبدل هاي آنالوگ به ديجيتال انجام گرفته و مزايا و معايب هر ساختار به اختصار بيان شده است.

چكيده:
در اين سمينار، جنبه هاي مختلف بهينه سازي توان براي يك مبدل آنالوگ به ديجيتال سريع و با دقت بالا براي رفع نياز دستگاه هاي مخابراتي و ارتباطي قابل حمل بررسی شده است. در ابتدا مروري بر انواع مبدل هاي آنالوگ به ديجيتال انجام گرفته و مزايا و معايب هر ساختار به اختصار بيان شده است. سپس اصطلاحات فني (پارامترهاي استاتيك و پارامترهاي ديناميك) كه در اين زمينه به كار مي روند، مورد بحث قرار گرفته است. در اين سمينار به دليل قابليت هاي بسيار خوب و تعادل مناسبي كه بين سرعت، دقت و توان مصرفي مبدل هاي خط لوله وجود دارد، تمرکز بیشتر این سمینار بر این مبدل ها است. بلوك هاي سازنده اين مبدل ها با در نظر گرفتن جنبه هاي سرعت، دقت و توان مصرفي معرفي شده اند.

بهینه سازی توان در یک مبدل آنالوگ به دیجیتال

قیمت : 2500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]