گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال

گزارش کارآموزی برای رشته مهندسی کامپیوتر دانلود گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال گزارش کارآموزی رشته ساخت و تولید گزارش کارورزی آموزش و ساخت پرتال آموزش ساخت پرتال آموزش ساخت پرتال با php آموزش ساخت پرتال مدارس دانلود پروژه پرتال دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته مهندسی کامپیوتر گزارش کارآموزی مهندسی کامپیوتر رشته ی سخت افزار

Education and Construction Portal

 

موضوع : گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال

فهرست مطالب

عنوان صفحه

فصل اول 1
آشنایی با محیط کار 1
فصل دوم 2
مقدمه 2
پرتال چیست؟ 3
تاریخچه پرتال 5
جنبه های کار کردی یک پرتال 8
معماری پرتال 22
مزایای پرتال سازمانی؟ 24
تفاوت پرتال سازمانی با وب سایت؟ 28
مردم به پرتال اعتماد ندارند 31
منابع 34

فصل اول:
آشنایی با محیط کار:
شرکت رفان یک شرکت تولید کننده قفل و دستگیره می باشد.که من در قسمت اداری و کامپیوتری ان مشغول به کار بودم.وظیفه من در این شرکت ابتدا اموزش ساخت و در نهایت ساخت پرتال بود که به سرپرستی اقای مهندس محمد تهرانی انجام شد.محل کار اموزی در میدان افسریه کوچه شرکت واحد کوچه باسکول پلاک 2 واقع شده است.

فصل دوم:
مقدمه: :
بهبود و ايجاد اصلاحات در اداره حکومت ها و بخش دولتي موضوعي اساسي در دنياي تجارت امروزاست. لزوم پاسخ گويي به تغييرات ناشي از جهاني شدن، امور اقتصادي و تجارت جهاني، گسترش جوامع و انتظارات مشتريان به ويژهً با پيشرفت هاي دو دهة ي اخير در زمينه فناوري اطلاعات، روندي تکاملي در کشورهاي مختلف پاگرفته است. سرعت اين تغيير و تکامل در کشورهاي مختلف متفاوت است. اين تکامل دربرگيرنده طيف وسيعي از اهداف و چشم اندازها جهت بهبود عملکرد دولت ها در زمينه هاي قوانين و مقررات، شفافيت در اداره حکومت ها، سازندگي و مشارکت عمومي است.
پيشرفتهاي انجام گرفته در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT)، در راستاي جامعه اطلاعات تغييرات زيادي در انتظارات شهروندان، ساختار سازمان ها، فرهنگ، علوم و فرآيندهاي کاري ايجاد نموده است. دولت ها به دنبال به کارگيري ابزارها و راهکارهاي مبتني بر (ICT) جهت پاسخگوئي به نياز شهروندان هستند.
تاثير دولت الکترونيکي به طور ساده اداره بهتر کشور با افزايش بازدهي سياست هاي دولت، ارتقاء سرعت و کيفيت خدمات دولتي، تعاملات بيشتر با شهروندان و افزايش بهره وري کليه فرآبندهاي دولتي است.

گزارش کارآموزی آموزش و ساخت پرتال

قیمت : 4000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات