گزارش کارآموزی مخزن آب نیمه مدفون رشته عمران
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی مخزن آب نیمه مدفون رشته عمران

دانلود گزارش کارآموزی مخزن آب نیمه مدفون رشته عمران گزارش کارآموزی مخازن تحت فشار گزارش کارآموزی مخازن دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران ساختمان بتنی دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران در شهرداری دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته عمران دانلود گزارش کارآموزی رشته مهندسی عمران گزارش کارآموزی مخزن آب نیمه مدفون رشته عمران

Internship Report on Water Tank

 

موضوع : گزارش کارآموزی مخزن آب نیمه مدفون رشته عمران

فهرست مطالب

مقدمه
مخزن
انواع مخزن و اهداف احداث آنها
تاسیسات
اجرای مخازن زمینی
پی کنی

دانلود گزارش کارآموزی مخزن آب نیمه مدفون رشته عمران
كاراموزي آب و فاضلاب مخزن آب 14000 متر مكعبي نيمه مدفون

مختصری از گزارش کارآموزی :

عمليات اجرايي مخزن 14000 متر مكعبي استرابادي درتاريخ 23/1/86 به ابعاد متر با عمليات خاكبرداري آغاز شد و طبق قرار داد زمان عمليات پيمان 30 ماهه بسته شد .
آب تامين شده جهت اين مخزن از چشمه هاي گرمابدشت و چاهاي عميق تامين مي شود
معمولا مخازن و عمدتا مخازن 5000 متر مكعب به بالا به صورت دوقلو ساخته مي شود . علت آن اين است كه با خالي شدن يك قسمت ازمخزن قسمت ديگر آن آب داشته و آن قسمت خالي شده قابل تميز كردن و نظافت باشد . و مخزن پروژه استرابادي هم با حجم 14000 متر مكعب به صورت دوقلو ساخته شده است .
شروع عمليات اجرايي مخزن با خاكبرداري آغاز شد و عمليات خاكبرداري با ماشين آلاتي از قبيل لودر انجام گرفت . ناگفته نماند كه شرايط خاك بستر مخزن مورد آزمايش قرار مي گيرد كه به دليل مقاومت kg/cm2 5/1-7/0 خاك شهر گرگان نياز به بسترسازي با سنگ لاشه وملات قرار گرفت كه اين لاشه چيني به ارتفاع 70 سانتي متر بعد از عمليات خاكبرداري انجام شد و بعد از آن بتن مگر به ارتفاع 10 سانتي متر ريخته شد .
يكي ديگر از دلايل لاشه چيني با سنگ ملات اين است كه به دليل قرار داشتن مخزن در شهر واين كه در اطراف آن خانه هاي همسايه قرار دارد اگر لاشه چيني با سنگ ملات انجام نشود بايد بعد از عمليات خاكبرداري خاك به وسيله ماشين آلاتي از قبيل غلطك ، متراكم و كوبيده شود . تا به مقاومت مورد نظر برسد كه اين كار به دليل ايجاد لرزش و بوجود آمدن رعب و وحشت در ساكنان خانه هاي مجاور انجام نمي شود ، در صورتي كه اگر محل احداث مخزن در خارج از شهر باشد وخاك آن ناحيه مقاومت كافي را تامين كند ديگر عمليات لاشه چيني با سنگ ملات انجام نمي گيرد .

این گزارش کارآموزی بهمراه عکس می باشد

گزارش کارآموزی مخزن آب نیمه مدفون رشته عمران

قیمت : 2500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]