گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حایل
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حایل

دانلود گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حایل نحوه اجرای دیوار حایل جزئیات اجرای دیوار حایل روش اجرای دیوار حائل انیمیشن نحوه اجرای دیوار حائل گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حایل طراحی دیوار حایل سنگی دانلود گزارش کارآموزی طراحی دیوار حایل تعریف دیوار حائل اجرای دیوار حایل

Civil Training and Retaining walls

 


موضوع : گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حایل

فهرست مطالب

فصل اول: آشنايي كلي با مكان كارآموزي
فصل دوم: ارزيابي بخش‌هاي مرتبط با رشته علمي كارآموزي
فصل سوم:‌ آزمون، آموخته‌ها، نتايج و پيشنهادات
مختصري در مورد ديوارحائل
آبروها
پي ها
زير سازه ها
دماغه پايه
شمع ها
اتصالات و درز ها
فولادهاي حرارت
ديوار جناحي
زهكشي
فولاد بال
پوشش وفاصله گذاري فولاد

گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حایل
کارهای عمومی ساختمان
شركت برين سازان مرواريد گرگان
اجراي ديوار حائل
كارآموزي عمران اجراي ديوار حائل
دانلود گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حائل

مختصری از کارآموزی :

چون كندن مكان پي توسط بيل به صورت دقيق و صاف و يكدست نيست، لذا پس از كندن توسط بيل چند كارگر شروع به صاف كردن ديواره و سطح كف پي مي‌كنند تا براي ريختن بتن مگر آماده گردد. سپس بتن مگر كه عيار سيمان آن 150 كيلوگرم/مترمكعب است، توسط دستگاه بتونير آماده مي‌گردد و در كف پي ريخته مي‌شود تا سطح كف پي صاف و يكدست و تراز گردد. از طرف ديگر بتن پي كه ريخته مي‌شود، با خاك كف پي در تماس نباشد و آب سيمان آن جذب خاك نشود (خاصيت بتن مگر).
پس از خشك شدن مگر روي آن به ابعاد پي ذكر شده قالب‌بندي مي‌كنند. قالب‌ها پس از روغن‌كاري سطح آن كه با بتن در تماس است. براي جلوگيري از چسبندگي آن با بتن توسط پشت‌بند و سيم آرماتوربندي در جاي خود محكم مي‌شوند. اين قالب‌بندي به صورت هر 5 متر به 5 متر انجام مي‌گيرد و بين هر قالب‌بندي در حدود 5 سانتيمتر فاصله ايجاد مي‌نمايند تا به عنوان درز انبساط عمل نمايد تا در كم و زياد شدن حجم بتن در تابستان و زمستان از فشار پي و در نتيجه تركيدن آن جلوگيري شود و اين درزها را توسط يونوليت پر مي‌كنند تا آشغال و سنگ درون آن را پر نكند.
پس از قالب‌بندي بتن كه با عيار 250 و توسط 2 دستگاه بتونير و كارگران آماده شده درون اين قالب‌ها ريخته مي‌شود و بتن در مراحل مختلف چند بار با دستگاه ويبراتور ويبره مي‌شود تا هواي محبوس در بين خارج شده و بتن متراكم شود. كارگران در هر روز حدود 20 مترمربع بتن‌ريزي مي‌كردند و پيش مي‌رفتند. هنگامي كه كار بتن‌ريزي پي به اندازه 20 متر تا 30 متر پيش ‌رفت و پي خشك شد، سنگ‌هايي كه از رودخانه جمع‌آوري شده بودند، توسط تراكتور به محل پي انتقال داده شده و در آنجا سنگتراش‌ها، سنگ‌هايي را كه قابليت تراش داشتند، با چكش‌هاي فلزي مخصوصي و با مهارت خاصي به صورت مكعبهایی درمي‌آوردند كه ابعادشان حدوداً 20×20 يا 30×30 بود.
پس از آن سنگ‌هاي تراش خورده را در نما مانند اجرچيني (كله راسته) مي‌چينند (براي جلوگيري از گسستگي و ايجاد شدن درز بين دو رج سنگ) در اين ديواره چيني سنگي پس از چيدن يك رج سراسري در نما پشت آنرا نيز با ملات و قلوه سنگ‌هاي تراش نخورده رودخانه‌اي پر مي‌كنند تا قطر ديوار به حدود 3 متر برسد.
سپس رج رديف بعد را در نما ادامه مي‌دهند و پس از اتمام طبقه بالا پشت آن را پر مي‌كنند. اين كار تا ارتفاع حدود 1 متر انجام مي‌شود. سپس ادامه كار نما به همان حالت مي‌باشد، ولي از پشت كار حدود 40 سانتيمتر عرض ديوار كمتر مي‌شود تا كار به صورت پله اجرا شود. در فاصله 2 متري نيز دوباره 40 سانتيمتر كار از پشت كم مي‌شود تا پله بعدي ايجاد شود (پله كردن كار باعث پخش شدن بار بر روي ديواره به صورت يكدست مي‌شود).

 

گزارش کارآموزی عمران اجرای دیوار حایل

قیمت : 3000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات