گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در اداره مخابرات گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در مخابرات گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره مخابرات گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت مخابرات گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت مخابرات

Computers in Telecommunications

 

موضوع : گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

فهرست مطالب

1ـ اهميت و نقش ارتباطات و مخابرات در جامعه1
2ـ تاريخچه ي مخابرات2
3ـ تأسيس شركت مخابرات استان مركزي 2
4ـ تشكيلات كلي شركت مخابرات3
ـ معاونت توسعه و مهندسي3
ـ مديريت مخابرات مركز استان3
ـ مديريت اداري و تداركاتي3
ـ معاونت نگهداري و بهره برداري3
ـ مديريت مالي و اقتصادي3
ـ واحد بازرسي و رسيدگي به شكايات ( تلفن 2244441 )4
ـ واحد روابط عمومي4
5ـ نمودار سازماني شركت مخابرات استان مركزي5
6ـ خدمات قابل ارائه در مراكز تلفن6
7ـ سيم كشي6
ـ سيم كشي خارجي6
ـ سيم كشي داخلي6
8ـ تلفن همگاني7
9ـ سرويسهاي ويژه تلفني8
10ـ عوامل قطع تلفن توسط مخابرات8
11ـ مركز اطلاعات 1188
12ـ دبيت كارت(DEBIT CAR) 9
13ـ خدمات اينترنت9
14ـ تلفن گوياي 13510
15ـ جايگاه اينترنت wwwtciarakir 10
16ـ شبكه چيست؟11
ـ فوائد شبكه سازي11
ـ شبكه كامپيوتر در مخابرات14
17- كارت گرافيك15
18ـ كارتهاي صدا(Sound Cards) 17
19ـ كارتهاي مودم18
20ـ چاپگرها(Printer) 21
21ـ اسكنرها(Scaner) 22
22ـ انواع فن23
23ـ صفحه كليد23
24ـ ماوس24
25ـ مونيتورها(Monitors) 25
26ـ پارتيشن بندي هارد ديسك نو27
27ـ ويژوال بيسيك29
28ـ پروژه مربوط به ويژوال بيسيك29

پروژه كار آ موزي کامپیوتر
دانلود گزارش کارآموزی مخابرات رشته کامپیوتر
گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

مختصری از گزارش کارآموزی :
اهميت و نقش ارتباطات و مخابرات در جامعه
واكنش هر موجود زنده در برابر محيط و اجتماع خود بر اساس يك سلسله اطلاعات صورت مي گيرد و اين اطلاعات فراهم نمي گردد جز با برقراري ارتباط با محيط و همنوع خويش . بدين ترتيب هرچه امكانات ارتباطي وسيع تر و پيشرفته تر باشد دستيابي به منابع اطلاعاتي افزونتر خواهد بود و به تبع داشتن اطلاعات غني ، فرد يا جامعه را داراي پويايي و تحرك سريعتر و معقول تري مي نمايد .
دستيابي به اطلاعات صحيح ، مطمئن و سريع در اتخاذ تصميم گيري ها از اعتبار بالايي برخوردار است كه در نتيجه ، ارتباط سالمي را طالب است . غالباً برقراري ارتباط و كسب اطلاعات خارج از قلمرو مشاهده مستقيم و تماس شخصي نياز به امكانات ويژه اي دارد . از ميان طيف وسيع امكانات ارتباطي مي توان از مخابرات به مفهوم متعارف در جامعه كنوني نام برد .
صور ابتدائي ارسال خبر ، افروختن آتش و ايجاد دود برفراز كوهها ، نواختن طبل و قاصدان پياده يا سواره بوده است . اما از سال 1840 كه الفباي مورسي تلگراف مورد استفاده قرار گرفت پيشرفت تكنولوژي مخابرات سرعت زايد الوصفي داشته است بطوريكه امروزه مخابرات بعنوان سريعترين روش شناخته شده انتقال اطلاعات مهم و بنا بر تعبيري متضمن غناي فكري جوامع سياسي و تسريع كننده آهنگ پيشرفت در عرصه هاي گوناگون اقتصادي ، فرهنگي و اجتماعي نقش ارزشمند و والائي را نصيب خود ساخته ، بنحويكه توسعه و گسترش تكنولوژي مخابرات از جمله عوامل مهم پيشرفت و ترقي آنها قلمداد مي گردد . بعبارت ديگر تا كشوري به تكنولوژي پيشرفته مخابراتي و سيستمهاي نوين اين صنعت قرن ، دست نيابد و تجهيز نگردد به مفهوم واقعي و حقيقي به توسعه و ترقي دست نخواهد يافت و به راهيابي در قافله پرشتاب كشورهاي مترقي نائل نخواهد شد .
جدا از مطلب بالا و در واقع مهمتر از اين مسائل ، رسالت ارزشمندي است كه در جوامع بشري بر دوش مخابرات قرار گرفته و الحق مخابرات هم بخوبي از عهده آن برآمده است و آن بيدار ساختن و آگاهي دادن به ملتهاي ستمديده و عقب نگه داشته شده در راه مبارزه و مقابله با قدرتهاي زورگو و استكباري جهاني براي بدست آوردن آمال آزاديخواهي و اعمال قدرتهاي مردمي خويش است كه تجلي بارز و زنده آن در جمهوري اسلامي طليعه پيروزي انقلاب اسلامي ايران ظاهر گرديده است .
بنابر علل بالا و بسياري از دلائل ديگر امروزه ملتها بسيج شده اند تا در زمينه توليد و استفاده از تكنيكهاي پيشرفته مخابراتي ، طرحهاي گسترده و نويني را اجرا نمايند و در اين راستا شركت مخابرات استان مركزي با توجه به موقعيت حساس استان به لحاظ داشتن مجمتمع ها و مراكز عظيم صنعتي و تجاري در جهت تسهيل و تحقق موارد فوق و توسعه مخابرات ، نقش مهم و بسزايي را ايفاء نموده است .

گزارش کارآموزی کامپیوتر در مخابرات

قیمت : 3500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات