گزارش کارآموزی تعمیر دستگاه های صوتی و تصویری
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی تعمیر دستگاه های صوتی و تصویری

دانلود گزارش کارآموزی تعمیر دستگاه های صوتی و تصویری گزارش کارآموزی رشته الکترونیک تعمیرات صوتی و تصویری گزارش کارآموزی تعمیرات صوتی تصویری گزارش کارآموزی سیستم صوتی دانلود گزارش کاراموزی تعمیرات صوتی و تصویری گزارش کاراموزی تعمیرات صوتی وتصویری گزارش کار تعمیرات صوتی تصویری

Audio and Video

 

موضوع : گزارش کارآموزی تعمیر دستگاه های صوتی و تصویری

امروزه با توسعه صنايع كوچك و بزرگ در كشور، فرصت هاي شغلي زيادي براي مهندسين برق فراهم شده است و اگر مي بينيم كه با اين وجود بعضي از فارغ التحصيلان اين رشته بيكار هستند، به دليل اين است كه اين افراد يا فقط در تهران دنبال كار مي گردند و يا در دوران تحصيل به جاي يادگيري عميق دروس و در نتيجه كسب توانايي هاي لازم، تنها واحدهاي درسي خود را گذرانده اند.
همچنين يك مهندس خوب بايد، كارآفرين باشد يعني به دنبال استخدام در موسسه يا وزارتخانه اي نباشد بلكه به ياري آگاهي هاي خود، نيازهاي فني و صنعتي كشور را يافته و با طراحي سيستم ها و مدارهاي خاصي اين نيازها را برطرف سازد. كاري كه بعضي از فارغ التحصيلان ما انجام داده و خوشبختانه موفق نيز بوده اند.”
دكتر كمره اي نيز در اين زمينه مي گويد:
“اگر يك فارغ التحصيل برق داراي توانايي هاي لازم باشد، با مشكل بيكاري روبرو نخواهد شد. در حقيقت امروزه مشكل اصلي اين است كه بيشتر فارغ التحصيلان توانمند و با استعداد اين رشته به خارج از كشور مهاجرت مي كنند و ما اكنون با كمبود نيروهاي كارآمد در اين رشته روبرو هستيم.”
يكي از اساتيد مهندسي برق دانشگاه علم و صنعت ايران نيز در مورد فرصت هاي شغلي فارغ التحصيلان اين رشته مي گويد:
“طبق نظر كارشناسان و متخصصان انرژي در كشور، با توجه به نياز فزاينده به انرژي در جهان كنوني و همچنين نرخ رشد انرژي الكتريكي در كشور، سالانه بايد حدود 1500 مگاوات به ظرفيت توليد كشور افزوده شود كه اين نياز به احداث نيروگاههاي جديد و همچنين فارغ التحصيلان متخصص برق و قدرت دارد.
اتصال غیر صحیح خروجی عمودی به سیم های یوک عمودی به طور معمول ایجاد نمی شود . اگر بنا به دلایلی سیم های یوک را قطع کنیم و در اتصال مجدد محل اتصال سیم ها را اشتباه وصل کنیم ، جاروب اشعه در جهت عمودی بر عکس می شود . در این حالت تصویر روی صفحه تلوزیون مطابق شکل 38 به صورت وارونه در می آید.
بخش افقی یکی از قسمت های مهم تلویزیون را تشکیل می دهد . این قسمت نسبت به بخش های دیگر آسیب پذیر تر است زیرا در قسمت افقی توان زیادی تلف می شود و گرمای زیادی به وجود می آید . در این قسمت به بررسی برخی از معایب مربوط به بخش افقی می پردازیم.
خرابی تراشه 2260
اگر مدار نوسان ساز افقی داخل تراشه 2260 معیوب شود ، نوسان افقی به وجود نمی آید و تقویت کننده خروجی افقی از کار می افتد در این شرایط ولتاژ زیاد قطع می شود و تصویر و نور وجود ندارد. در ضمن بخش خرجی عمودی هم از کار می افتد . شکل 39 تراشه 2260 و نوسان ساز افقی داخل آن را نشان می دهد.

دانلود گزارش کارآموزی تعمیر دستگاه های صوتی و تصویری
تعمير دستگاه هاي صوتي و تصويري

فهرست مطالب

مقدمه صفحه يك

بررسي شانسي منبع تغذيه 1

معايب مربوط به شاسي غير ايروزله 4

معيوب بودن تراشه 631 12

معايب بخش عمودي 18

معايب مربوط به بخش افقي 27

خرابي ديود كاسكاد 32

طرز كار اهمتر 35

سرويس ضبط 40

غلطك 43

نكاتي در مورد موتورها 47

چگونگي خارج شدن نوار پس از تمام شدن نوار… 49

دو نكته در مورد پخش دو لب 51

عيب هاي مكانيكي در مورد كليدهاي ضبط 52

ساختمان پخش صدا در ضبط استريو 54

آنتن 54

تاريخچه 55

نحوه اختراع اولين آنتن 55

راهنماي تنظيم آنتن 61

ايستگاه مركزي 62

پيوست 65

منابع 67

گزارش کارآموزی تعمیر دستگاه های صوتی و تصویری

قیمت : 6500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :