پاورپوینت پیرامون سیل
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم پایه » زمین شناسی  »  پاورپوینت پیرامون سیل

دانلود پاورپوینت پیرامون سیل مقاله پاورپوینت در مورد سیل تحقیق پاورپوینت سیل پاورپوینت سیلاب مدیریت بحران سیل ایمنی در مقابل سیل دانلود پاورپوینت سیل پاورپوینت درباره سیل پاورپوینت سیلاب ها مقاله در مورد سیل مقاله در مورد سیل و زلزله مقاله در مورد سیل در بنگلادش مقاله مکانیکال سیل تحقیق در مورد سیل

PowerPoint on flood

بخشی از مقدمه:
شهر سازیها و حذف گیاهان باعث کاهش مقدار آب نفوذی و افزایش آب سطحی می‌شود. حجم زیاد آب از یک طرف بر بزرگی طغیان می‌افزاید و از طرفی با افزایش فرسایش ، رسوباتی به وجود می‌آورد که با برجای گذاشتن آنها ظرفیت بستر اصلی رود کاهش می‌یابد. موارد پیش معمولاً تاثیر تدریجی دارند، ولی سیلهای ناگهانی و فاجعه آمیز اغلب بر اثر تخریب سدها و بندها، ایجاد می‌شوند.
اغلب سيل‎ها در اثر بارندگي شديد، آب شدن برفها و تكه يخ‎هاي بزرگ و يا طغيان رودخانه‎ها جاري مي‎شوند. بعضي از رودخانه‎ها هر ساله به طور منظم طغيان مي‎كنند و از گزارش‎هاي سالهاي گذشته مي‎توان زمان وقوع و ارتفاع بالاآمدن آب را پيش‎بيني كرد. سيل‎هاي غيرقابل پيش‎بيني در اثر باران‎هاي سيل‎آساي غيرطبيعي روي زمين لخت، خيس و يا يخ‎زده جاري مي‎شوند. بعضي سيل‎ها در اثر امواج كنار دريا جاري مي‎شوند. در يك موج مدي توده عظيمي از آب دريا، كه گاه 6 تا 9 متر ارتفاع دارد، ناحيه‎ گسترده‎اي از زمين ساحلي را كه ممكن است حد آن به 80 تا 100 كيلومتري كناره دريا برسد فرا مي‎گيرد. اغلب اين امواج مد دريا در اثر زلزله‎هاي زير دريايي اتفاق مي‎افتند ولي گاهي به دنبال طوفان نيز حادث مي‎شوند.

فهرست مطالب:
مقدمه
انـواع سـيل
بررسی آثار و بلایای سیل بر گروههای ویژه
توصيه هايي براي دستگاه هاي اجرايي جهت پيشگيري و مقابله با سيل
توصيه هاي زمان بروز سيل
نكـات ايمنـي پس از وقوع سيل
چگونه كمك بخواهيد
با عوارض روانی سیل چه کنیم؟

پاورپوینت پیرامون سیل

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات