دانلود مقاله گردشگری
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی  »  دانلود مقاله گردشگری

دانلود مقاله گردشگری تحقیق دانلود مقاله گردشگری pdf دانلود مقاله گردشگری روستایی دانلود مقاله گردشگری و محیط زیست دانلود مقاله گردشگری ادبی دانلود مقاله گردشگری ورزشی دانلود مقاله گردشگری الکترونیک دانلود مقالات گردشگری دانلود مقاله بازاریابی گردشگری چکیده مقاله گردشگری مقاله گردشگری در ایران مقاله گردشگری درمانی تحقیق در مورد گردشگری

Tourist Paper

مقدمه
سيرو ساحت و گردشگري استفاده منطقي از اوقات فراغت به ويژه ديد و بازديد و تفريح و هواي آزاد محيطي است. امروزه توسعة شهرنشيني به ويژة در دهة اخير ساكنين شهرهاي كوچك و بزرگ را به تفريح و استفادة معقول از ساعت فراغت ترغيب مي نمايد. از آنجائيكه ويژگيهاي فرهنگي و اجتماعي نسلها و قومهاي مختلف هر كدام ويژگيهاي خاص خود را دارند جاذبه هاي تاريخي و طبیعی و نيز به تبعيت از آنها شكل مي گيرند و به همين دليل حوزه هاي فعاليت جهانگردي نيز متنوع بوده و از حوزه اي به حوزة ديگر فرق مي‌كند. از طرف ديگر افزايش روزافزون جمعيت جهان به ويژه در كشوهاي در حال توسعه و فقر اقتصادي و پايين بودن سطح درآمد ملي كشورهاي مذكور باعث شده تا جمعيت اين كشورها در فشار و تنگناهاي اقتصادي قرار گيرند . در بررسي علت عقب افتادگي، اين كشورها علي رغم داشتن منابع طبيعي مناسب و دارا بودن منابع بالقوه درآمدي ، فقر و محروميت را پذيرفته و در واقع پايين بودن سطح دانش و فن آوري و آگاهي نداشتن از نحوه بهره برداري از پتانسيل هاي موجود ، مزيد بر علت شده و همچون تازيانه اي بر پيكره بي جان اين كشور ها كوبيده مي شود .
يكي از منابعي كه به صورت عمده در عصر كنوني مي تواند درآمدهاي قابل توجهي را رقم زند و يا بالابردن توليد ناخالص ملي و در نهايت درآمد ملي را در صحنه بين المللي افزايش دهد ، صنعت تورسيم و اكوتوريسم مي باشد كه در چند دهه گذشته اين صنعت توانسته جاي پاي مناسبي را در روابط بين المللي يافته و با ايجاد پيوند ميان كشورهاي مختلف ، منبع درآمد خوبي نيز براي بسياري از كشورهاي جهان گردد. همچنين برقراري ارتباط ميان ملل مختلف از طريق آشنايي با فرهنگ ها ، آداب و رسوم ها و پيشنيه هاي تاريخي و فرهنگي يكديگر ، موجبات استحكام پيوندهاي اجتماعي و سياسي ملي را فراهم آورده و در بسط و توسعه تفاهم آميز روابط بين المللي نقش بسزايي خواهد داشت .

فهرست مطالب
مقدمه
فصل اول: توريسم و اكو توريسم
توريسم
اكوتوريسم
اثرات توريسم و اكوتوريسم در استان گلستان
فصل دوم: محيط زيست طبيعي استان
معرفي محيط زيست طبيعي استان گلستان
تالاب هاي استان گلستان
درياي خزر
خليج گرگان
رودهاي مهم استان گلستان
مناطق حفاظت شده
ارتفاعات و قلل استان گلستان
آبشار هاي استان گلستان
فصل سوم: جاذبه هاي تاريخي و مذهبي استان
تپه هاي باستاني استان گلستان
ديوار دفاعي گرگان
برج رادكان
پل آق قلا
تميشه؛شهر مرزي گرگان وطبرستان
گورستان خالد نبي
مسجد جامع
امام زاده روشن آباد
آرامگاه مختوم قلي فراغي
آق قلعه
قلعه موران
مدرسه عماديه
مدرسة كريم ايشان
مجموعه ي تاريخي هنري باقري
موزة گرگان
بافت قديم گرگان
فصل پنجم:
نتيجه گيري
پيشنهادها وراهبردهاي اصلي
موانع و محدوديت هاي تحقيق
فهرست منابع ومآخذ
پيوست ها

دانلود مقاله گردشگری

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]