دانلود پروژه سبک سازی و روش های آن
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  دانلود پروژه سبک سازی و روش های آن

دانلود پروژه سبک سازی و روش های آن پروژه سبک سازی ساختمان روش های سبک سازی ساختمان مقاله سبک سازی ساختمان مشاوره سبک سازی ساختمان سبک سازی ساختمان pdf روشهای جدید سبک سازی ساختمان محاسبات سبک سازی ساختمان

Styles and techniques of project

 

مقدمه:
سبك سازي ساختمان حدوداً از سال 1960 به عنوان يك ايده جديد در صنعت ساختمان در جهان مطرح شده است. طبيعتا براي تحقق اين ايده نياز به سبك سازي اجزاء داخلي و خارجي تشكيل دهنده ساختمان مي‌باشد. در طي اين سالها مهندسان با ايده‌هاي متفاوت نسبت به طراحي مدولهاي مختلف در سقف، ديوار، كف و نما نسبت به اين امر اقدام نموده‌اند. شايان ذكر است، سبكي سازه و اجزاء تشكيل دهنده ساختمان تنها هدف مهندسان طراح نبود بلكه در اين راستا ،اجراي راحت‌تر و سريعتر در عين حال كار آمد و مقاوم بودن درحالي كه خللی در حين اجرا و در هنگام استفاده كاربر به وجود نيايد نيز از ديگر اهداف اين طراحي‌ها به شمار مي‌آمد. نظير اين تفكرات را مي‌توان درپارتيشن و بتن های سبك، 3D پنل ها، سقف هاي كناف، گچ برگ‌ها و حتي چسب‌هاي كاشي كه جايگزيني مناسب براي ملات سنگين مي‌باشند و غيره… در فضاي داخلي و سازه‌هاي نماي خشك مانند كمپوزيت، سنگ و سراميك خشك در فضاي خارجي همه و همه برآيند تفكر وايده سبك سازي ساختمان است.
در این میان احداث سازه های سبک، اهمیت ویژه ای دارد و حوادث چند سال اخیر به ویژه وقوع زلزله های مهیب و اثرات مخرب ساخت و سازهای قدیمی ایده روی آوردن به سبک سازی ساختمان را مطرح نموده و این مبحث در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ جهانی است. اما در ایران، با وجود قرار داشتن کشور در حوزه چند کمربند زلزله و وقوع زلزله های مخرب اخیر، این موضوع همچنان مورد غفلت قرار گرفته است و ساختمان سازی همچنان به شیوه های سنتی اجرا می شود.

فهرست مطالب:
مقدمه
مفهوم سبک سازی
چرا سبک سازی
سبک سازی و خصوصیات بتن سبک
تعریف مصالح سبک
مصالح سازه ای طبیعی
چوب
چوب های بریده شده
ساختمان های بلند سبک (برج سازی) با استفاده از BASE ISOLATOR OR DUMPER
انواع پانل 3D
تصاویر
نمونه سوالات تستی

دانلود پروژه سبک سازی و روش های آن

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات