مقاله تکنولوژی و شبکه اطلاع رسانی با سیستم Min
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  مقاله تکنولوژی و شبکه اطلاع رسانی با سیستم Min

دانلود مقاله امنیت شبکه دانلود مقاله تکنولوژی و شبکه اطلاع رسانی با سیستم Min تحقیق پروژه مقاله ای درباره تکنولوژی ids و ips شبکه مهندسی تکنولوژی شبکه های کامپیوتری جدیدترین تکنولوژی شبکه کتاب تکنولوژی شبکه های کامپیوتری تکنولوژی شبکه های کامپیوتری تکنولوژی شبکه های wan تکنولوژی شبکه تکنولوژی شبکه موبایل سیستم شبکه اطلاع رسانی دانلود مقالات نانو تکنولوژی

Paper technology and information network with Min

 

موضوع : تکنولوژی و شبکه اطلاع رسانی با سیستم Min

امنیت شبکه:
امنیت دشوار است، امنیت گران قیمت است . این دو عبارت بازگو كننده نظرات افرادی است كه برای ارتباطات الكترونیكی خود نیاز مبرم به امنیت را دریافته اندو به دنبال آن هستند. كلمه “امنیت شبكه های تجاری” یا “Enterprice network security” با افزایش درك شركتها از ریسكهای موجود و همچنین توسعه نرم افزارهای كاربردی در محاورات متداول تر شده است.


گرچه جمله ذیل در ابتدا ممكن است نگران كننده باشد، اما حقیقتی است انكار ناپذیر اینکه “امنیت مطلق وجود ندارد” زیرا: تنظیمات تجهیزات ناكافی است، حملات جدیدی طراحی می شوند و نرم افزارها باگهای امنیتی دارند. بهترین كارهایی كه هر شركت می تواند انجام دهد عبارتند از تشخیص ریسكها و نقاط ضعف ها، تصمیم گیری بر این موضوع كه چه چیزی بحرانی است، و سپس پیاده سازی سیاستهای امنیتی است با كارآیی بالا. همچنین این مسئله مهم است كه تحقیق شود آیا سیاستهای امنیتی بدرستی اجرا می شوند كه این امر متضمن مونیتورینگ فعال ترافیك روی شبكه و انجام بررسی دوره ای مجوزهای امنیتی است.


امنیت شبكه موضوعی است پیچیده. این مساله تا حدودی ناشی از وفور تكنولوژی های امنیتی قابل دسترس می باشد. در اینجاست كه برای شروع پیاده سازی استراژیهای امنیتی، با توجه به امكانات قابل دسترس و تشخیص تهدیدات بالقوه و بالفعل باید با تكیه بر مشاورین متخصص سریعاً اقدام نمود.


Routing چيست؟
Routerها در شبکه برای مدیریت ترافیک شبکه و یافتن بهترین مسیر برای ارسال اطلاعات استفاده می شوند. در این مبحث می کوشیم انواع الگوریتم های مسیر یابی مورد استفاده در شبکه های کامپیوتری و نحوه کار آنها را به صورت اختصار شرح دهیم


مسيريابي، عمليات انتقال اطلاعات از مبدا به مقصد است. Routing معمولاً با Bridging مقايسه مي‌شود. اولين تفاوت اين است كه Bridging متعلق به Data Link Layer مي‌باشد. در صورتيكه Routing متعلق به Network Layer است. اين تفاوت باعث مي‌شود كه در فرآيند انتقال اطلاعات از اطلاعات متفاوتي می شود

اجزاء Routing:
Routing وظيفه انجام دو كار عمده را دارد،‌ تعيين بهينه ترين مسير و انتقال گروههاي اطلاعاتي (Packets) از طريق شبكه كه اين موضوع Switching ناميده مي‌شود. بر خلاف Switching، تعيين مسير كمي‌پيچيده است.

تعيين مسير:
يك متريك، يك استاندارد براي سنجيدن است. مثل طول مسير كه در الگوريتمهاي مسيريابي استفاده مي‌شود. براي مسير يابي اين الگوريتمها جدولهاي مسير يابي دارند و اطلاعات مسير با توجه به الگوريتم تغيير مي‌كنند.


اين جدولها،‌ اطلاعات متنوعي دارند. مثلاً next hop به يك Router مي‌گويد كه به يك مقصد مشخص مي‌توان بصورت بهينه از طريق يك Router مشخص كه همان hop بعدي است رسيد. وقتيكه يك Router يك Packet را مي‌گيرد، آدرس مقصد را چك مي‌كند و سعي مي‌كند رابطه اي بين آن و hop بعدي برقرار كند.


Routerها با هم رابطه برقرار مي‌كنند و از طريق رد و بدل كردن پيام، جدولهاي Routing را مي‌سازند. پيغام Routing update، معمولاً تمام يا قسمتي از جدول Routing را در بر دارد. با بررسي جدول بقيه Routerها، هر Router، مي‌تواند يك توپولوژي دقيق از شبكه براي خود ترسيم كند. نوع ديگري از پيغام‌ها، اعلام عمومي‌Link – State است. كه به بقيه Routerها در مورد وضعيت رابطهاي فرستنده اطلاعات مي‌دهد.


فهرست مطالب
امنیت شبکه: 3
Routing چيست؟ 4
اجزاء Routing: 5
تعيين مسير: 5
Switching: 6
الگوريتمهاي مسيريابي : 7
اهداف طراحي: 7
روش مدار مجازي يا VC: 8
روش ديتا گرام (datagram) 9
انواع الگوريتمهاي مسيريابي: 10
روش ارسال سيل آسا (ايستا) 13
بررسي الگوريتمهاي LS: 14
استفاده از الگوريتم مناسب براي يافتن مسير بهينه 19

مقاله تکنولوژی و شبکه اطلاع رسانی با سیستم Min

قیمت : 3000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :