دانلود پروژه طراحی و ساخت کارت صوت ISA
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

دانلود پروژه طراحی و ساخت کارت صوت ISA کامپیوتر پروژه درباره isa تحقیق مقاله پروژه isa server ساخت کارت صوتی طراحی کارت صوتی مقاله کارت صدا دانلود مقاله کارت صدا مقاله درباره کارت صدا مقاله در مورد کارت صدا مقاله ای در مورد کارت صدا مقاله انواع کارت صدا مقاله راجع به کارت صدا تحقیق در مورد کارت صدا کامپیوتر

Design and construction of ISA sound card

 

مقدمه:
نوشتار حاضر توضيح و گزارشي است راجع به ساخت وسيله‌اي كه قادر به ضبط صدا روي رايانه و تبديل آن فرمتي قابل درك براي سيستم عامل است و در واقع مي‌توان آن را به نوعي مدار واسطي با استفاده از اسلات ISA كامپيوتر دانست.
اين پروژه در واقع شامل سه بخش طراحي و ساخت بخش آنالوگ، طراحي و ساخت سخت‌افزار ديجيتال براي ارتباط با كامپيوتر و طراحي و اجراي نرم‌افزاري براي شناساندن به رايانه است.
به عقيده اينجانب مهمترين هدف اين كار را مي‌توان گامي براي درك نحوه ارتباط رايانه با محيط خارج دانست، كاري كه امروزه مي‌تواند يكي از مهمترين اصول و نيازهاي اتوماسيون باشد. زيرا با توجه به اينكه رايانه‌هاي شخصي اكنون وسايلي در دسترس و ارزان قيمت هستند، بهترين و ارزانترين راه اتوماسيون ارتباط دادن وسايل گران ديروزي به رايانه ارزان امروزي است كه با توجه به قابليت برنامه‌پذيري فوق‌العاده بالا ما را قادر مي‌سازد با هزينه‌اي بسيار كم امكاناتي فوق‌العاده زياد را به وسايل خود اضافه نماييم و علاوه بر اينكه كاري كه سخت‌افزار پيچيده و گران قيمت انجام مي‌داد را نيز رايانه با نرم‌افزار به نحوي بهتر و دقيقتر انجام خواهد داد. به عنوان نمادي از اين روند در اين پروژه بر خلاف كليه كارتهاي صوتي موجود در بازار كه روي برد خود تراشه‌اي به عنوان DSP دارند، با استفاده از يك نرم افزار كار پردازش سيگنال ديجيتال انجام مي‌شود.
توضيحات خود را نخست با توضيح كامل اسلات ISA كه مهمترين بخش پروژه است آغاز مي‌نماييم. سپس توضيحاتي راجع به كارتهاي صوت موجود در بازار و در نهايت راجع به نحوه كار مدار آنالوگ، نحوه ارتباط با رايانه و چگونگي عملكرد نرم‌افزار ادامه مي‌دهيم. در اين قسمت لازم است از زحمات و راهنماييهاي ارزشمند استاد راهنما جناب آقاي دكتر شريفي قدرداني كرده و براي ايشان آرزوي موفقيت در فعاليتهاي علمي و تحقيقاتي‌شان را داشته باشم. همچنين از جناب آقاي مهندس وكيلي به عنوان مشاور سخت‌افزاري و جناب آقاي مهندس محمد حسن بستاني به عنوان مشاور نرم‌افزاري نهايت امتنان را دارم.

فهرست مطالب:
پيش‌گفتار
مقدمه‌اي بر باس ISA
ISA BUS
مقدمه‌اي بر كارت صوت
اصول طراحي كارت صوت پروژه
شرح كار قسمتهاي مختلف مدار
مباحث نرم‌افزار
ضميمه‌ها

پروژه طراحي و ساخت كارت صوت ISA

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]