پروژه ارتباط پايگاه داده‌هاي Access در Visual Basic
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  پروژه ارتباط پايگاه داده‌هاي Access در Visual Basic

دانلود مقاله پروژه ارتباط پایگاه داده‌های Access در Visual Basic access visual basic تحقیق ساخت دیتابیس در اکسس اتصال به دیتابیس اکسس در c# دانلود مقاله اکسس مقاله اکسس پوینت مقاله در مورد مایکروسافت اکسس مقاله visual studio دیتابیس ویژوال استدیو دیتابیس در ویژوال بیسیک آموزش دیتابیس در ویژوال بیسیک آموزش دیتابیس در ویژوال بیسیک 2010

Access database project in Visual Basic

 

بخشی از پیشگفتار:
پيشرفت سريع تكنولوژي، به ويژه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) روز به روز چشم اندازها و افق‌هاي روشن‌تري را جهت تسخير قلل علمي، فني و صنعتي و حل مشكلات و مسائل بشر ارائه مي‌كند و تك تك افراد جامعه را به تلاش مضاعف در كسب مهارتهاي رايانه‌اي و كاربرد آنها در ساير علوم ملزم مي‌سازد، به نحوي كه امروزه افراد و جوامع ناتوان در بكارگيري فن آوريهاي جديد رايانه‌ را بي سواد تلقي مي‌كنند. يكي از رشته‌هاي علمي مفيد در زمينه كامپيوتر كار با پايگاه داده‌ها و نرم افزارهاي بانك اطلاعاتي است كه در زمينه‌هاي مختلف تجاري و اداري و وب سايت و … كاربرد دارد.
از اين نرم‌افزارهاي مي‌توان به ORACLE, ACCESS, MS SQL SERVER, MS SQL اشاره نمود. ACCESS يك نرم افزار بانك اطلاعاتي قوي و آسان است كه بسياري از كاربران بانك اطلاعاتي تمايل زيادي به استفاده نرم افزار خوب و سودمند بهره گرفته شده است.
زبان برنامه نويسي BASIC نيز به دليل راحتي و آموزش سريع و آسان از گذشته دور مورد استقبال بسياري از كاربران و برنامه نويسان بوده است.
زبان VISUAL BASIC نسخة تحت ويندوز زبان Basic است كه البته بسيار قوي‌تر و پيشرفته‌تر از نسخة تحت DOS آن عمل مي‌كند و بسياري از برنامه‌هاي پيشرفته و سطح بالا و پيچيد ه مورد نياز شركت‌هاي بزرگ به ويژه برنامه‌هاي چند رسانه‌اي (Multi Media) با  استفاده از آن نوشته مي‌شود.
من نيز در اين پروژه درسي از اين زبان قوي كه داراي قابليت ارتباط با بانك اطلاعاتي به نحو مطلوبي است، بهره گرفته‌ام. اصل و پايه پروژه من نحوة ارتباط با پايگاه داده‌ها، در يك زبان سطح بالا است كه شامل باز كردن بانك اطلاعاتي،ديدن اطلاعات موجود در بانك اطلاعاتي، ويرايش يا حذف داده‌هاي بانك اطلاعاتي، ذخيره داده‌هاي جديد در بانك اطلاعاتي و ليست كردن داده‌هاي بانك اطلاعاتي طبق خواسته و نظر كاربر مي‌باشد.
بانك اطلاعاتي برنامه من مربوط به يك فروشگاه نوت بوك مي‌باشد. در اين فروشگاه علاوه بر خود نوت بوك، كيف نوت بوك، لوازم جانبي نوت بوك يا PC، اجزاء اصلي داخل نوت بوك يا PC و نيز خود PC عرضه مي‌شود. برنامه VB در اين پروژه طبق Query هاي خاصي كه در ارتباطش با بانك اطلاعاتي ACCESS درخواست مي‌كند، ليست‌هاي متفاوتي از اطلاعات آن را به نمايش در مي‌آورد.
نرم‌افزارهاي مورد استفاده :
1- Microsoft Access 2003 از برنامه‌هاي مجموعة office 2003 Microsoft
2- Microsoft Visual Basic از برنامه‌هاي مجموعة Microsoft Visual Basic studio 6.0

 

فهرست مطالب:
پيشگفتار
مقدمات Visual Basic
تاريخچه‌ي زبان BASIC
كار با ويژوال بيسيك
آشنايي با محيط ويژوال بيسيك
طريقه‌ي كار با جعبه ابزار
كليات
پنجره‌ي Code
داده‌ها در ويژوال بيسيك
كار با متغيرها
عملگرهاي ويژوال بيسيك
مقدمات بانك اطلاعاتي Access
بانك اطلاعاتي چيست؟
Access مايكروسافت به منزله يك RDBMS
معماري Microsoft Access
آشنايي با فيلد، ركورد و جدول
ذخيره جدول بانك اطلاعاتي
اصول طراحي يك بانك اطلاعاتي
نماي Design View
تنظيم خصوصيات فيلد
ايجاد جدول با روش ورود اطلاعات
اصلاح مشخصات جدول
نحوه مرتب كردن داده هاي جدول
توصيف پروژه
الف) توصيف پايگاه داده
1- Accessories table
2- Bagtable
3- Component table
4- Note book Table
5- Main Acc
6- Main  Bag
7- Main Com
8- Main Note
ب) توصيف فرم هاي برنامه
1-  Accessories (فايل Accessories. frm)
2-Bag (فايل Bag. frm)
3- Component (فايل Component. frm)
4- Notebook (فايل Notebook. frm)
5- Start (فايل AAA. frm)

پروژه ارتباط پايگاه داده‌هاي Access در Visual Basic

قیمت : 8000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :
تبلیغات