پروژه راه
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

دانلود پروژه راه سازی جاده مقاله پروژه راهسازی دانشجویی پروژه راهسازی با نقشه توپوگرافی پروژه راهسازی کامل پروژه راهسازی دستی پروژه راهسازي دانلود پروژه راه آهن تهران تبریز پروژه راهسازی با نقشه پروژه راهسازی pdf پروژه راهسازی با civil3d پروژه راهسازی با نقشه توپوگرافی دانلود پروژه راهسازی همراه با نقشه توپوگرافی دانلود پروژه راهسازی با نقشه

Road Project

 

پروژه راه به همراه گزارش کار پروژه، به صورت فایل ورد و همراه نقشه ها و فایل های اتوکد و فایل های اکسل

 

بخشی از متن:
ابتدا از فایل توپوگرافی مورد نظر استاد با مقیاس 1:2000روی کاغذ A1 پلات تهيه می کنیم. و همچنین با تائید استاد نقاط ابتدا و انتها و همچنین نقاط اجباری مشخص شده و آبراهه ها و خط راس ها را مشخص می کنیم. دهانه پرگار را به اندازه 1.7cm باز کرده تا حداکثر شیب در طراحی را رعایت کرده باشیم، دو واريانت (به صورت مسير شکسته) برای مسير های بين هر دو نقطه را با رعایت عبور از کمترین ابراهه و خط راس  را ترسیم سپس خطوط شکسته را در نظر می گیریم در نهایت از خطوط شکسته موجود بهترین خطوط مستقیم را برازش می کنیم.
بر اساس پارامترهای انتخاب بهترين مسير (شاخص های مهم نظير طول راه، تعداد قوس، تعداد پل، شيب قطعات راه و …)، واريانت های به دست آمده را تجزيه تحليل کرده و بهترين واريانت را انتخاب می کنیم.
مختصات محل تلاقی امتدادهای مستقيم (سومه ها) و همچنين مختصات شروع و انتهای مسير را از روی نقشه استخراج کرده و آنها را به فايل نقشه به فرمت dwg. منتقل می کنیم .و سپس مسیر هارا ترسیم می کنیم. با توجه مختصات نقاط سومه ها، زاويه رأس قوس های را از طريق محاسبه اختلاف ژيزمانهای دو امتداد به دست آوريم. در قسمت سومه ها بدین صورت اندازه زاویه دلتا را بدست می اوریم.
بزرگترين شيب نقشه را برای تعيين طبقه بندی راه از نظر دشت، تپه ماهور و يا کوهستانی به دست آوريم.
که در اینجا با توجه به این که بزرگترین شیب 7.54% می باشد پس مسیر کوهستانی می باشد و کلیه طراحی ها بر این اساس می باشد….

پروژه راه

قیمت : 7000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]