روانشناسی و آثار درمانی رنگ ها
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » روانشناسی و علوم تربیتی  »  روانشناسی و آثار درمانی رنگ ها

دانلود مقاله روانشناسی و آثار درمانی رنگ ها تحقیق خواص درمانی رنگ ها مقاله انگلیسی درباره روانشناسی رنگ ها مقاله روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی دانلود مقاله روانشناسی رنگ ها مقاله در مورد روانشناسی رنگ ها مقاله درباره روانشناسی رنگ ها مقاله ای در مورد روانشناسی رنگ ها تحقیق در مورد روانشناسی رنگ ها تحقیق درباره ی روانشناسی رنگها

Psychology and Color Therapy Works

 

مقدمه:
با وجودی که اثر رنگ‌ها تا حدودی ذهنی است و در مورد اشخاص مختلف فرق می‌کند امّا برخی از تاثیرات رنگ‌ها دارای معنی یگانه‌ای در سراسر جهان هستند. رنگ‌هایی که در طیف رنگ‌های در ناحیه قرمز قرار دارند به عنوان رنگ‌های گرم شناخته می‌شوند که این دامنه‌اش از احساسات گرم و صمیمانه تا احساس خشم و عصبانیت متغیر است.
رنگ‌هایی که در ناحیه آبی قرار دارند، رنگ‌های سرد نامیده می‌شوند و شامل آبی، ارغوانی و سبز هستند. این رنگ‌ها معمولاً آرامش بخشند امّا گاهی نیز ممکن است احساس غمگینی و بی‌تفاوتی را به ذهن آورند.
همچنین برخی از روانشناسان عقيده دارند رنگی که برگزيده ودلخواه کسی است ميتواند گويای خصوصيات اخلاقی و روانشناسی او باشد.
يک نکته ی رنگی : توجه و علاقه شما به رنگها در طی زمان تغيير می كند به دليل آن كه خصوصيات اخلاقيتان نيز در ساليان دراز تغيير خواهد كرد. اما اگر در مورد رنگی ناگهان عقيده خود را عوض كنيد به علت ضعف شما و يا به علت نيازتان به تغيير محيط است.
در برخی از فرهنگ‌های قدیمی، از جمله مصری‌ها و چینی‌ها، از رنگ‌ها برای درمان استفاده می‌شده است. این کار که گاهی به آن نور درمانی یا رنگ شناسی نیز گفته می‌شود هنوز هم به عنوان روش درمان جایگزین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فهرست مطالب:
مقدمه
تاثیرات رنگ ها
روش رنگ درمانی
رنگ ها
روانشناسی رنگ های مختلف
روان‌شناسی رنگ سیاه
روان‌شناسی رنگ سفید
روان‌شناسی رنگ قرمز
روان‌شناسی رنگ آبی
روان‌شناسی رنگ سبز
روان‌شناسی رنگ زرد
روان‌شناسی رنگ ارغوانی
روان‌شناسی رنگ قهوه‌ای
روان‌شناسی رنگ نارنجی
اثرات رنگ در انسان
رنگ درمانی
اثرات رنگ ها در بهبود بیماری ها
نتیجه گیری

روانشناسی و آثار درمانی رنگ ها

قیمت : 2000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :