نقش خانواده در بزهکاری کودکان و نوجوانان
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » روانشناسی و علوم تربیتی  »  نقش خانواده در بزهکاری کودکان و نوجوانان

دانلود مقاله بررسی نقش خانواده در بزهکاری کودکان و نوجوانان رشته روانشناسی و علوم تربیتی تحقیق نقش خانواده در بزهکاری نقش خانواده در بزهکاری نوجوانان نقش خانواده در بزهکاری اطفال نقش خانواده در بزهکاری اطفال و نوجوانان نقش خانواده در بزهکاری جوانان بررسی نقش خانواده در بزهکاری نوجوانان مقاله در مورد بزهکاری مقاله درباره بزهکاری اطفال مقاله در مورد بزهکاری زنان

bezehkari-kodakan-nojavanan

 

تحقیقی درباره ی «نقش خانواده در بزهکاری کودکان و نوجوانان» (شامل: چکیده، فهرست مطالب، مقدمه، متن اصلی، نتیجه گیری، فهرست منابع)

 

چکیده:
بزهكاری پديده اجتماعی جهانی است كه معمولاً برای جرايم نوجوانان زير 18 سال به كار برده می شود. گرچه، جوامع گوناگون برحسب وضعيت اقتصادی و اجتماعی خود با انواع متفاوتی از آن روبه رو هستند. در همه جوامع انسانی اصطلاح بزهكار در مورد افرادی به كار برده می شود كه اعمال خلاف قانون يا موازين مذهبی آن جامعه انجام می دهند. خانواده كوچكترين و اساسی ترین واحد اجتماعی است كه ريشه تمام نابهنجاری ها و بزهکاری ها را باید در آن جستجو كرد و در واقع هيچ جامعه‌ای نمي‌تواند ادعای سلامت كند مگر از خانواده‌های سالم برخوردار باشد. خانواده به واسطه عواملی چون: تبعیض قائل شدن بین فرزندان، خشنونت، فاصله سنی زیاد با فرزندان، طلاق و کشمکش، عقب ماندگی، انحراف والدین، غیبت والدین از خانواده، بی سوادی، فوت یکی از والدین، زیاده روی در محبت کردن، انحراف جنسی و فقر در بزهکار شدن کودکان و نوجوانان نقش دارند. والدین می توانند از طریق ایجاد محیطی آرام و سالم و رفتاری مناسب با آن ها، از بزهکار شدنشان جلوگیری کنند.

نقش خانواده در بزهکاری کودکان و نوجوانان

قیمت : 8000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات