دانلود مقاله در مورد هلدینگ
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » اقتصاد  »  دانلود مقاله در مورد هلدینگ

دانلود مقاله در مورد هلدینگ تحقیق دانلود مقاله هلدینگ مقاله در مورد شرکتهای هلدینگ مقاله در مورد هلدینگ تحقیق درباره هلدینگ تحقیق در مورد هلدینگ تحقیق در مورد سازمانهای هلدینگ شرکت هلدینگ در ایران هم افزایی در هلدینگ شرکت هلدینگ چیست هلدینگ چیست معنی هلدینگ

Holding Paper

 

هولدینگ چیست؟

در جوامعي كه سرمايه‌گذاري نقش حياتي در اقتصاد ملي بازي مي‌كند، سرمايه‎گذاران نمي‎توانند فعاليت‎هاي خود را صرفاً در زمينه‎هاي خاصي محدود كنند. لذا بدليل گسترش دامنه فعاليتها و با نگرش تخصصي و حرفه‎اي، اين فعاليت‎ها را در قالب شركتهاي متعدد تفكيك مي نمايند و در تلاش براي حداكثر كردن سود از طريق انجام كليه فعاليت‎ها در چارچوب گروه و در زنجيره فعاليت‎هاي مكمل يكديگر در قالب شركتهاي تخصصي سرمايه‎گذاري عمل مي كنند.

يك شركت مادر تخصصي (هولدينگ يا دارنده حق كنترل) بيشتر نقش ستادي ايفاء مي كند. به عبارت ديگر، شركتهاي مادر به كنترل و اداره سرمايه‎گذاري‎ها و سياست‎گذاري براي شركتهاي زيرمجموعه مي‎پردازند. در شركتهاي مادر تخصصي، هدف از سرمايه‎گذاري، افزايش ثروت سرمايه‎گذار از طريق كسب سود و بالا بردن ارزش سرمايه مي باشد. از اينرو در جوامع امروزي، چاره‎اي جز گسترش و توسعه فعاليت‎ها و تخصصي شدن آنها وجود ندارد و بمنظور تخصصي كردن و گسترش فعاليت‎ها بايد از طريق تركيب شركت‎ها و مديريت عالي آنها اقدام نمايند.

شركتها بمنظور سازگاري با تغييرات محيط پيرامون خود مدام در حال تغيير و تحول و تكامل‎اند. تنها كارآمدترين سازمان‎ها در بازار رقابتي بقا مي يابند. بطور مشخص، در فرايند تكامل سازمان‎ها، تغيير در مديريت و ساختار سازماني كليد اصلي تحول به شمار مي‎رود. همزمان با رشد يك شركت، ساختار سازماني آن نيز، بمنظور پاسخگويي به مسئوليت‎هاي روزافزون مديران بايد متحول گردد.

دانلود مقاله در مورد هلدینگ

قیمت : 2000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]