بررسی اختلالات یادگیری کودکان و راه های درمان آنها
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » روانشناسی و علوم تربیتی  »  بررسی اختلالات یادگیری کودکان و راه های درمان آنها

دانلود مقاله بررسی اختلالات یادگیری کودکان و راه های درمان آنها تحقیق بررسی اختلالات یادگیری در کودکان تحقیق در مورد اختلالات یادگیری در کودکان مقاله اختلالات یادگیری در کودکان درمان اختلالات یادگیری در کودکان مقاله در مورد اختلالات یادگیری در کودکان اختلالات یادگیری در کودکان ابتدایی اختلالات یادگیری در کودکان دبستانی اختلالات یادگیری در کودکان استثنایی اختلالات یادگیری در کودکان پیش دبستانی

Learning disorders in children and ways to treat them.

 

تحقیقی درباره ی «بررسی اختلالات یادگیری کودکان و راه های درمان آن ها» (شامل: چکیده، فهرست مطالب، مقدمه، متن اصلی، نتیجه گیری، فهرست منابع)

 

چکیده:
یکی از انواع اختلالات روانی اختلال یادگیری می باشد. اصطلاح کودکان دارای اختلال یادگیری به کودکانی اشاره دارد که در یک یا چند مورد از فرایندهای اساسی رشدي و تكاملي از قبیل درک و فهم، استفاده از زبان گفتاری یا نوشتاری اختلال داشته باشند. اختلالات یادگیری به انواعی چون: اختلال خواندن، اختلال در ریاضیات و اختلال در بیان کتبی قابل تقسیم هستند. اختلال در يادگيري مي‌تواند علت‌هاي متعددي مانند: ضعف عوامل آموزشي، عوامل محيطي، عوامل رواني، عوامل ژنتيكي، عوامل بيوشيميايي، عوامل فيزيولوژيك و عوامل پيش، هنگام و بعد از تولد داشته باشد. درمان و تشخيص به موقع، كودكان با اختلال يادگيري، كمك بسزايي به كودك و خانواده او مي نمايد و عدم تشخيص و مداخله مناسب، تأثيرات منفي جبران ناپذيري بر زندگي و آينده كودك مي گذارد. بنابراین والدین و مربیان لازم است که تدابیر لازم را بیندیشند.

بررسی اختلالات یادگیری کودکان و راه های درمان آنها

قیمت : 8000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :