کاربینی سیستم های فناوری اطلاعات و ارتباطات گمرک، بهمراه پاورپوینت
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  کاربینی سیستم های فناوری اطلاعات و ارتباطات گمرک، بهمراه پاورپوینت

دانلود پروژه پاورپوینت کاربینی سیستم های فناوری اطلاعات و ارتباطات گمرک، بهمراه پاورپوینت دانلود گزارش کاربینی رشته فناوری اطلاعات پروژه کاربینی رشته فناوری اطلاعات گزارش کاربینی رشته فناوری اطلاعات پروژه کاربینی فناوری اطلاعات تحقیق کاربینی فناوری اطلاعات درس کاربینی رشته فناوری اطلاعات دانلود پروژه کاربینی رشته فناوری اطلاعات تحقیق کاربینی فناوری اطلاعات

Caribbean Customs ICT systems, with PowerPoint

 

فرایند کار:
امروزه ادارات گمرك با مشكلات مهمی كه ناشی از افزايش حجم كار، ثابت ماندن يا كاهش سطح منابع، انتظارات اقتصادی بالا و فشار تأمين درآمدهای دولتی، تسهيل تجارت، سياست‌های تجاری، حمايت‌های اجتماعی و تأمين امنيت ملی است، مواجه هستند. به منظور مقابله با اين فشارها، گمركات سراسر جهان به‌دنبال بهره‌برداری از فناوری اطلاعات به‌عنوان ابزاری جهت افزايش تأثير و كارآيی خود هستند. تحول در فناوری اطلاعات و ارتباطات تأثير بسزايی بر عملكرد گمركات خواهد داشت، چه از لحاظ محدوده تجاری كه گمرك در آن فعاليت می‌كند و چه از حيث مسئوليت‌های روزمره‌ای كه انجام می‌دهد. نگرش‌های نوين تجاری و رقابت تنگاتنگ در عرصه تجارت، شركت‌های تجاری بزرگ در سراسر جهان را برآن داشته است كه سرمايه عظيمی را معطوف فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های آن كنند.  فن آوری اطلاعات با محوریت دانش و خردگرایی انسان و اندیشه هایش به منظور بهره برداری از اندیشه و سپردن امور تکراری و غیر اخلاق به ماشین و همچنین افزایش کارایی و آزادسازی مهارتهای انسانی، در دهه های اخیر مورد توجه خاصی قرار گرفته است. فناوری اطلاعات که حاصل تلاقی پردازش داده ها، ارتباطات و مخابرات می باشد، باعث مکانیزه شدن سیستم های ارتباطی و افزایش ظرفیت های انتقال داده، شده است و این امر موجبات افزایش سرعت وکیفیت تصمیم گیری و مدیریت کالا را فراهم ساخته است.دفتر فناوری اصلاعات و ارتباطات گمرک جمهوری اسلامی ایران، در راستای تحقق یکی از محورهای پنجگانه طرح جامع گمرک نوین، ارتقا و بروزآوری فن آوری های مورد استفاده در سازمان با توجه ویژه به فن آوری اطلاعات، با بهره گیری از سامانه های متمرکز اطلاعاتی در راستای ارتقا سطح عملکرد کسب و کار سازمان، امکان ارایه خدمات گمرکی بهینه، تعامل کارامد با سازمانهای همجوار و بین المللی گمرکی و صیانت شایسته از حقوق دولت، جامعه و ذینفعان کلیدی با توجه ویژه به توسعه بسترهای ارتباطی و امنیت اطلاعات معطوف داشته است.
در همین راستا به تشریح سامانه های متمرکز اطلاعاتی و نیز اقدامات انجام شده توسط این دفتر که منجر به بهبود اساسی در وضعیت زیرساختهای اطلاعاتی و امنیتی گمرکات کشور گردیده پرداخته می شود.
مراحلی كه گمركات بايد برای مدرنيزه شدن در راستای آن حركت كنند.
مرحله اول: ادارات گمرك به كنترل فيزيكی كالاهايی می‌پردازند كه نيازمند سطح بالايی از آزمايش‌های فيزيكی و ارائه اسناد كاغذی است. در اين قسمت جايی كه می‌توان اتوماسيون را به كار گرفت، معمولاً فقط منحصر به پردازش اظهارنامه‌های گمركی و ارزيابی حقوق و عوارض گمركی است كه غالباً پس از ورود كالا به وقوع می‌پيوندد و توجه محدودی به تحقق و بررسی و تحليل مديريت خطر به منظور تشخيص واردات و صادرات پرخطر و مظنون صورت می‌گيرد.

کاربینی سیستم های فناوری اطلاعات و ارتباطات گمرک، بهمراه پاورپوینت

قیمت : 22000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات