مقاله ای درمورد انیمیشن
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  مقاله ای درمورد انیمیشن

دانلود مقاله ای درمورد انیمیشن دانلود مقاله انیمیشن تحقیق پروژه انیمیشن خرید مقاله انیمیشن مقاله انیمیشن سه بعدی مقاله انیمیشن کامپیوتری مقاله انیمیشن سازی مقاله در مورد انیمیشن مقاله در مورد انیمیشن سازی مقاله تاریخچه انیمیشن تحقیق انیمیشن سازی تحقیق در مورد انیمیشن تحقیق در مورد انیمیشن سازی تحقیق درباره رشته انیمیشن تحقیق در مورد ساخت انیمیشن

Paper about animation

 

موضوع : مقاله ای درمورد انیمیشن

مايليم تا فيلم هاي گرفته شده در مقاطع مختلف را تدوين نموده و برخي صحنه ها را حذف كرده يا ترتيب برخي صحنه ها را تغيير داده و نيز افكت هاي زيبا را بر كليپ ها اجرا نموده و يا موسيقي متن دلخواه را به فيلم اضافه كنيم . مي خواهيم بتوانيم فيلم هاي خصوصي و خانوادگي را خودمان تدوين و ميكس كنيم.
همچنين توضيحات و تمرينات مختلفي ارائه شده كه مي تواند مارا در حل مشكلاتي كه در حين كار با 3D Studio با آن مواجه مي شويم ، كمك كند .

مسير هموار
اين تمرين نحوة ساختن يك مسير حركت ابتدايي و نحوة كاركردن با آن را نشان مي‌دهد . دراين تمرين ، شما يك Logo را همانند آنچه كه در زير نمايش داده شده است براي يك شركت حمل و نقل خيالي به نام ZYX Trucking Company ايجاد خواهيد كرد .

براي فرم دادن به اين طرح دقت شود كه انيميشن براي تكه هاي جداگانة آن ايجاد مي شود تا بتوان آنها از خارج صفحه نمايش به داخل به پرواز درآورد .پس به اين ترتيب موضوعات را بايد جداگانه حجم دهيم تا به صورت جداگانه نيز عمل كنند در ابتداي كار اشكالي را همانند آنچه كه در شكل بالا به نمايش در آمده است ، در محيط دوبعدي بسازيد .

مرحله 1 :
در محيط دو بعدي فونت COBRA را انتخاب كرده و سپس حروف ZYX را وارد كنيد . به آنها اندازة 180×400 را بدهيد
مرحله 2:
متن را حدوداً به ميزان 10 واحد متمايل ( Skew)كنيد براي اين منظور ، كلية چند ضلعي ها را انتخاب كرده((SELECT و سپس فرمان Modify/Polygon/Skew را اجرا كنيد . كليد select را فعال (‌ON) نموده و سپس به روي صفحه نمايش رفته و كليد سمت چپ ماوس را فشار دهيد تا به اين ترتيب تمام اشكال متمايل گردند .
به خط موقعيت مكاني Status Line)) كه در بالاي صفحه نمايش وجوددارد نگاه كرده تا اطمينان حاصل نماييد كه ميزان انحراف متن شما حدوداً 10 واحد شده است در ضمن دقت شود كه اين امكان وجوددارد كه بالايي ترين گره هاي حروف به روي هم رفته و ساختار آن را به هم بزنند . اگر اين مسئله اتفاق افتد حرف Z را چند واحد به سمت چپ و حرف X را نيز چند واحد به سمت راست حركت دهيد تا زماني كه هيچ يك از حروف روي هم قرار نگيرند .
مرحله 3:
يك چهارضلعي با ابعاد 30×200 در نزديكي حروف ايجاد كنيد دو چهار ضلعي ديگر از روي اين چهار ضلعي در پايين نيز كپي كنيد براي اين منظور ، فرمان Modify/Polygon/Moveرا انتخاب كرده و كليد Tab را فشار دهيد تا در راستاي عمودي قرار گيرد در حالي كه كليد Shift را نگه داشته ايد روي چهار ضلعلي و كليد چپ ماوس را فشار دهيد تا عمل كپي انجام شود . سپس آنرا 75 واحد به سمت پايين حركت دهيد اين كار را براي چهار ضلعي بعدي هم تكرار كنيد .
مرحله 4:
شكل را تحت نام ZYX.SHP دخيره سازيد .Z را شكل جاري قرار دهيد .
مرحله 5:
وارد محيط حجم ساز شويد و طول مسير (Path) را تقريباً به 10 واحد برسانيد . اين كار را از طريق انتقال دادن گرة بالايي مسير در زاوية ديد روبرو انجام دهيد تغييرات طولي مسير را مي توانيد در سمت راست خط موقعيت مكاني ؛ واقع در بالاي صفحه نمايش ببينيد كه به صورت يك عدد متغير در داخل دو براكت [‍] قرار دارد و
مرحله 6:
شكل Z را به عنوان شكل جاري احضار كنيد . دقت شود كه دستور Center اجرا نشود و يا به عبارتي ديگر به هيچ عنوان آن را حركت ندهيد . بافعال كردن (ON) انتخاب Optimization به موضوع مورد نظر حجم دهيد و به اين موضوع نام Z را اختصاص دهيد .

فهرست مطالب

مقدمه

مسير هموار

تنظيم حركت

كشيدگي و مقادير گرايشي Tension & Bias

مسيرهاي مورد نظر

ساختن آدمك

اتصالات آدمك

تدوين و ميكس فيلمها

وارد نمودن تصاوير ساكن در پروژه

وارد نمودن كليپ هاي رنگ در پروژه

فيلتر گذاري كليپ ها

برش كليپ

برش به كمك Trim bar

برش به كمك نوار تدوين

برش به كمك فرمان Multi – trim video

كپچر تصوير ساكن از يك كليپ

فرمان Pan& Zoom براي تصاوير ساكن

سفارشي نمودن فيلترها براي كليپ ها

مقاله ای درمورد انیمیشن

قیمت : 3000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :
تبلیغات