کارآفرینی در منزل
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » کار آفرینی  »  کارآفرینی در منزل

دانلود پروژه کارآفرینی در منزل مقاله بهترین کارآفرینی در منزل انواع کارآفرینی در منزل ایده های کارآفرینی در منزل آموزش کارآفرینی در منزل طرح های کارآفرینی در منزل راههای کارآفرینی در منزل کارآفرینی زنان در منزل کارآفرینی کار در منزل طرحهای کارآفرینی در منزل كارآفريني در منزل

Jobs at home

 

فهرست
مقدمه………………………………………………………………………………………………………… 2
تجارب برخي از كشور هاي موفق در حوزه كسب و کار خانگی و كارآفريني خانوادگي……………… 3
قوانين و مقررات حامي كسب و كارهاي خانگي در ايران……………………………………………….. 6
شرایط لازم برای متقاضیان اخذ مجوز کسب و کار خانگی……………………………………………… 8
مراحل صدور مجوز کسب و كارهاي خانگي…………………………………………………………….. 9
نحوه ثبت نام متقاضيان و بررسي طرح‌ها در دستگاه اجرائی…………………………………………… 9
برخي از رشته های شغلي كسب و كارهاي خانگي…………………………………………………….. 10
نتیجه گیری………………………………………………………………………………………………… 23
منابع…………………………………………………………………………………………………………24

مقدمه
کسب و کارهاى خانگى در ايران سابقه ديرينه دارند. بسيارى از صنايع دستى که امروزه هم وجود دارند، در منازل و محل سکونت افراد توليد می‌شده‌اند. به طور کلى کسب و کار خانگى پديده جديدى نيست، بلکه در نتيجه تغييرات و تحولاتى که در فعالیت‌های اقتصادى – اجتماعى امروز به وجود آمده به آن توجه بيشترى شده است و اين نوع کسب و کارها روز به روز گسترش و توسعه می‌یابند.
تجربه نشان داده است که توسعه کسب و کارهاي کوچک به دليل ساختار ساده و زود بازدهي و نياز اندک به سرمايه در جهت متعادل کردن بازار کار مؤثر بوده است. در کشور ما با توجه به ترکيب جمعيتي، کسب و کارهاي کوچک خانگي می‌تواند بازدهي مناسبي داشته و در کوتاه مدت و حتي در ميان مدت در رفع مشکل بيکاري مؤثر باشد.از اين رو سامان بخشيدن، به‌روز رساني و نظام‌مند كردن كسب كارهاي خانگي يك ضرورت آشكار است. در وضعيت كنوني، ‌به لحاظ مديريتي و سياست گذاري، هيچ سازماني به طور مشخص متولي كسب و كارهاي كوچك خانگي نيست. اين مشاغل عمدتاً‌ به صورت سنتي و بدون جهت گيري كلي در كشور رواج دارد. درحالی‌که اگر بخواهيم اين مشاغل به صورت پايدار و در تراز جهاني ايجاد شوند، نيازمند برنامه‌هاي حمايتي و آموزشي و به‌روزرسانی و استفاده از تكنولوژي‌هاي روز می‌باشد. بنابراين با اجراي قانون ساماندهي و حمايت از كسب و كار خانگي، طلیعه روشني براي ساماندهي و نظام‌مند نمودن كسب و كارهاي كوچك خانگي به وجود مي‌آيد و به تدريج ضمن شكل گيري يك نظام مديريتي مشخص، زمینه مناسبي براي شكل‌گيري نهاد متولي اين مشاغل به وجود مي‌آيد.

کارآفرینی در منزل

قیمت : 3000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات