گزارش کارآموزی کارخانه پلی اتیلن
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  گزارش کارآموزی کارخانه پلی اتیلن

دانلود گزارش کارآموزی کارخانه پلی اتیلن پروژه کارورزی گزارش کارآموزی تولید لوله پلی اتیلن گزارش کارآموزی لوله پلی اتیلن گزارش کارآموزی پلی اتیلن گزارش کارآموزی کارخانه پلی اتیلن کارورزی پلی اتیلن پروژه لوله پلی اتیلن پروژه پلی اتیلن تولید لوله های پلی اتیلن تولید لوله پلی اتیلن تولید کننده لوله پلی اتیلن تولید کننده مخازن پلی اتیلن

Internship report polyethylene plant

 

چکیده:
پلی اتیلن یا پلی اتن یکی از ساده‌ترین و ارزانترین پلیمرها است. پلی اتیلن جامدی مومی و غیر فعال است. این ماده از پلیمریزاسیون اتیلن بدست می‌آید و بطور خلاصه بصورت PE نشان داده می‌شود. مولکول اتیلن دارای یک بند دو گانه C=C است. در فرایند پلیمریزاسیون بند دو گانه هر یک از مونومرها شکسته شده و بجای آن پیوند ساده‌ای بین اتم‌های کربن مونومرها ایجاد می‌شود و محصول ایجاد شده یک درشت‌مولکول است.
شیمی ماکرومولکول‌ها (پلیمرها) برای اولین بار توسط مطالعات و تحقیقات پروفسور H.Staudinger در بین دو جنگ جهانی اول و دوم پا به عرصه وجود گذاشت و مانند سایر ایده‌های نوین با نظریات انتقادی شدید مواجه گشت که اکنون همگی فراموش شده‌اند مگر آنهایی که از آن پشتیبانی کردند و این علم را به ترقی افتخار آمیز امروز رسانیدند. این علم به کارشناسان شیمی آلی این امکان را داده است که بتوانند تعداد بسیار متنوعی از پلیمرها را از طریق سنتز بدست بیاورند.
لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن داراي وزن پائينتری نسبت به سایر انواع لوله ها شامل لوله های فولادی و لوله های بتنی است که باعث سهولت حمل، بارگيري و نصب آسان لوله و اتصالات پلی اتیلن مي گردد.

فهرست مطالب:
روي جلد
عنوان
رعايت شئون فرهنگي
پيشگفتار
فهرست مطالب
فهرست تصاوير
فهرست جداول
چكيده
معرفي كارخانه
خط توليد
كنترل كيفيت
پلي اتيلن
تاريخچه توليد پلي اتيلن
استفاده از كاتاليزورها در سنتز پلي اتيلن
انواع پلي اتيلن
كاربرد پلي اتيلن
پلي اتيلن در يك نگاه
ويژگي هاي پلي اتيلن
پلي اتيلن سنگين
روشهاي بازيافت پلي اتيلن ترفتالات
تاثيرات پلي اتيلن در محيط زيست
دستگاه هاي جوشكاري
دستگاه جوش پلي اتيلن
برنامه محاسبه كننده افت فشار
نتيجه گيري
پيشنهادات و انتقادات
پيوست ها
منابع

گزارش کارآموزی کارخانه پلی اتیلن

قیمت : 13000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات