دانلود گزارش کار شرکت الکتریکی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کار شرکت الکتریکی

دانلود گزارش کار شرکت الکتریکی گزارش کارآموزی شرکت الکترونیکی کارورزی گزارش کارآموزی در شرکت الکترونیکی گزارش کارآموزی تاسیسات الکتریکی گزارش کارآموزی تاسیسات الکتریکی ساختمان گزارش کارآموزی آشنایی با تاسیسات الکتریکی دانلود گزارش کارآموزی تاسیسات الکتریکی

According to the electric company

 

 

موضوع : گزارش کار شرکت الکتریکی
معرفی سیستم و فرایند تولید: ابتدا قالب های تزریق پلاستیک و پرس در واحد قالب سازی ساخته می شوند، سپس بر روی دستگاه های تزریق و پرس بسته می شوند و تولید قطعات پلاستیکی پایه ی لامپ های FPL از جنس ABS و کنتاکت های آن  آغاز می شود. این قطعات به واحد های مونتاژ منتقل و مونتاژ و بسته بندی می شوند.
فناوری های تولید: ساخت قالب های تزریق پلاستیک و پرس کنتاکت ها توسط دستگاه های غیر اتوماتیک، تولید قطعات پلاستیکی از جنس ABS به صورت تزریقی، تولید کنتاکت ها توسط پرس اتوماتیک و کوچک دستی.
محصولات تولیدی شرکت: پایه ی لامپ های کم مصرف FPL، پریز برق و تلفن، کانکتور های مهتابی، چراغ های روشنایی محوطه های عمومی و برخی قطعات سفارشی خودرو.
عملکرد تولید در گذشته: این شرکت در گذشته کلید و پریز برق و قطعات هم ردیف تولید می کرده است و به دلیل وجود نقدینگی مناسب توانسته است به سود دهی بالایی دست یافته و در توسعه موفق باشد.
دانلود گزارش کار شرکت الکتریکی
شركت آيدا الكتريك
فهرست مطالب
 
معرفی شرکت4
چارت سازمانی6
محصول انتخابی7
لیست قطعات8
نمودار مونتاژ8
نمودار فرایند عملیات9
بهبود در فرایند مونتاژ10
نمودار تقدم و تاخر11
محاسبه ی زمان استاندارد12
زمان های مشاهده شده12
ضریب عملکرد12
زمان های نرمال13
محاسبه الونس13
بالانس خط مونتاژ14
پایان15

دانلود گزارش کار شرکت الکتریکی

قیمت : 2000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات