دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ایران سازه
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ایران سازه

گزارش کارآموزی حسابداری شرکت ساختمانی رایگان کارورزی دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ایران سازه سایت ایران سازه دانلود گزارش کارورزی در شرکت ایران سازه دانلود کارآموزی کارخانه ایران سازه نرم افزار ایران سازه شرکت ساختمانی ایران سازه دانلود نرم افزار ایران سازه شرکت ایران سازه اصفهان سایت شرکت ایران سازه دانلود گزارش کارآموزی شرکت ساختمانی

According to the company's training facilities

موضوع : گزارش کارآموزی در شرکت ایران سازه
سوله ريخته گري:
كارهاي مربوط به ريخته گري، ذوب و قالب گيري در اين سوله انجام مي شود.
4.انبارهاي هواي آزاد
در كار مورد مطالعه من فرآيندهاي اول تا سوم در بخش فورج و دايكاست و بقيه فرآيندها در سايت توليد اصلي انجام مي شوند. البته فرآيندهاي شستشو و اكسيد زدايي در خارج از سوله ها و در حياط انجام م گيرند.
5.شرح فرآيند
1.برش ميلگرد:
در اين عمليات ميلگردها در ابعاد معيني توسط دستگاه(اره ديسكي و فيكسچر) بريده ميشوند به اين صورت كه ابتدا ارتفاع و محل تكيه گاه تنظيم مي شود و بعد ميلگرد به داخل فيكسچر هدايت مي شود. بعد از آن قرار تنظيم و فك هاي فيكسچر محكم مي شود.
و سپس عمليات برش ميلگرد انجام مي شود. قطعات بعد از بريده شدن از باريكه اي شيب دار وارد يك پالت مي شوند.
قطعات در هر 10 عدد يك برا توسط اوپراتور كنترل مزن و ابعاد مي شوند و بعد در پالت هاي 150 تايي در كنار دستگاه انبار مي شوند.
در اين عمليات بايد دقت شود كه هدايت ميلگرد به داخل فيكسچر كاملا به صورت آرام و يكنواخت باشد تا از هرگونه ضربه زدن به قرار و تنظيم خارج شدن آن جلوگيري شود.
2.سرخ كردن و فورج قطعه:
در اين مرحله پالت هاي ذخيره شده از مرحله قبل توسط اوپراتور حمل و در تشطي كه از زمين حدودا 20،1 متر فاصله دارد ريخته مي شود و بعد توسط شعله گا تا دماي 650 درجه سانتي گراد به مدت 5 دقيقه حرارت داده مي شود.(تا حدي كه رنگ قطعه بين خرمايي و قرمز روشن باشد). سپس اوپراتور قطعات را به ترتيب توسط انبري از تشط برداشته و از طرف سطح جانبي روي قالب مربوطه در دستگاه قرار مي دهد(پرس ضربه اي 100 تني) و عمليات فورج آغاز مي شود. عمل فورج توسط پدالي كه در زير پاي اوپراتور قرار دارد انجام مي شود، ولي بايد دقت كرد كه پدال فوورا به حالت اول برگردد، در غير اين صورت موجب ضربات پياپي پرس شده كه براي اوپراتور خطر ساز است.
اوپراتور هر 10 الي 15 قطعه قالب را روغن كاري و براگيري كرده تا از چسبيدن قطعه به قالب و باقي ماندن ذرات در قالب جلوگيري كند.
بايد دقت شود كه قطعه زياد گرم يا سرد نشود، چون در اين صورت ابعاد قطعه توليدي كم و زياد مي شود و نيز ممكن است به شكستن قطعه بينجامد.
بعد از اتمام عمليات اوپراتور با انبري كه در دست ديگر دارد قطعه را برداشته و در يك سراشيبي كه به پالتي منتهي مي شود مي اندازد و بعد پالت ها را در كنار دستگاه قرار مي دهد.
نكته اي كه بايد اشاره كرد اين است كه منظور از پرس 100 تني نيرويي كه دستتگاه در آن نقطه وارد مي كند برابر 100 است در صورتي كه وزن خود دستگاه بيشتر از چند تن نمي شود.
اين نيروي 100 تني براي قطعات مختلف قابل تغيير است. براي مثال در قطعه سه راهي ترمز پژو از ضربه 65 تني و در سه راهي ترمز پيكان و دومداره از تمامي 100 تن استفاده مي شود.
دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ایران سازه
شركت ايران سازه
فهرست مطالب
فصل اول
معرفي واحد توليدي
فصل دوم
نمودارها و نقشه ها
فصل سوم
زمانسنجي

دانلود گزارش کارآموزی در شرکت ایران سازه

قیمت : 3000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :
تبلیغات