دانلود تحقیق در مورد تاریخچه مخابرات
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی » برق، الکترونیک، مخابرات  »  دانلود تحقیق در مورد تاریخچه مخابرات

دانلود مقاله تاریخچه مخابرات تحقیق در مورد تاریخچه مخابرات تحقیق در مورد مخابرات ماهواره ای تحقیق رشته مخابرات تحقیق در مورد مخابرات سیار تحقیق در مورد مخابرات نوری تحقیق مخابرات ماهواره ای مقاله در مورد مخابرات مقاله در مورد مخابرات ماهواره ای مقاله در مورد مخابرات نوری مقاله در مورد مخابرات دیجیتال مقاله های مهندسی مخابرات مقاله درباره مخابرات سیار

Research on History Contacts

 

چكيده:
دستگاه سوئيچ ديجيتال به عنوان قلب و مركز كليه ارتباطات تلفني محسوب مي شود. با توجه به اهميتي كه ارتباطاتي نظير تلفن، اينترنت، فاكس و … در زندگي امروز به عهده دارند، سرويس و نگهداري و همچنين ارائه خدمات به مشتركين از طريق سالنهاي دستگاه در مراكز تلفن اهميت مضاعفي پيدا كرده است و وظيفه افرادي كه در اين مراكز مسئوليت دارند از يك سو نگهداري و سرويس خود دستگاه و از طرف ديگر ارائه خدمات به مشتركين مي باشد. خدماتي نظير قطع و وصل و داير كردن سرويسهاي ويژه و مزاحم يابي.
كارآموزي كه طي مدت كوتاهي در اين مركز مشغول فعاليت است مي تواند با اكثر اين وظايف بطور خلاصه آشنا شود در گزارش حاضر سعي شده است كه اطلاعات كسب شده تقريباً بطور كامل در اختيار مطالعه كنندگان قرار گيرد.

فصل اول: تاريخچه مخابرات
فصل دوم: ارزيابي بخشهاي مرتبط يك مركز تلفن با مهندسي مخابرات 5
فصل سوم: آموخته ها و نتايج
منابع
 

دانلود تحقیق در مورد تاریخچه مخابرات

قیمت : 3500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات