تحقیق کامل پیرامون نيوتن
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم پایه  »  تحقیق کامل پیرامون نيوتن

دانلود تحقیق کامل پیرامون نيوتن مقاله تحقيق در مورد نيوتن تحقيق قانون نيوتن للتبريد تحقيق قانون نيوتن للتبريد عمليا تحقيق قانون نيوتن الثاني تحقيق قانون نيوتن في التبريد تحقيق قانون نيوتن تحقيق قانون نيوتن بالتبريد تحقيق درباره ي نيوتن دانلود مقاله در مورد قوانین نیوتن مقاله درباره نیوتن مقاله سیالات غیر نیوتنی مقاله در مورد قانون نیوتن مقاله ای در مورد نیوتن مقاله درباره قانون دوم نیوتن

Thorough investigation of Newton

 

مقدمه:
فيزيكدان و رياضيدان بزرگ انگليسي در سال درگذشت گاليله به دنيا آمد. او به دليل هوش سرشار خود در هفده سالگي به طور رايگان وارد دانشگاه كمبريج شد و به سرعت از استادان خود پيشي گرفت.
در سال 1663 به دليل همه گير شدن بيماري طاعون نيوتون مجبور به ترك دانشگاه شد و در مدت 18 ماه كه بيشتر مراكز علمي اروپا بسته بود نيوتون به خودسازي علمي خويش پرداخت. او در اين مدت نظريه ذره اي نور- قانون جاذبه عمومي و بسياري از نظريات خود را پايه گذاري كرد. نيوتون در ادامه كارهاي كپلر دليل بيضي بودن مسير سياره ها را يافت وقانون جاذبه عمومي را كشف كرد. نيوتون حاصل پژوهشهاي خود را در كتابي به نام اصول رياضي فلسفه طبيعي نوشت. اين كتاب مشتمل بر قانون هاي نيوتن درباره حركت است. نيوتن با استفاده از قانون جاذبه عمومي اثر ماه بر زمين را كه بصورت جزر و مد ظاهر مي شود شرح داد.
نيوتن نخستين تلسكوپ بازتابي را ساخت. او با ساختن تلسكوپ و اهداي آن به انجمن سلطنتي انگليس به عضويت اين انجمن در آمد. از اكتشافات ديگر نيوتن تهيه منشور براي تجزيه نور بود كه با آن طيف تشكيل دهنده نور سفيد را مشاهده كرد.

فهرست مطالب:
مقدمه
دوران کودکی
دوران جوانی
نظریه گرانش نیوتن
نظریه قانون گرانش نیوتن در حل مسایل
تحقیقات نیوتن در مورد شکست نور
قانون اول نیوتن (قانون لختی)
قانون دوم نیوتن (رابطه ی نیرو و شتاب)
قانون سوم نیوتن (کنش و واکنش)
نظر نیوتن در مورد فضا وزمان
دوران کهولت
کشفیات نیوتن
جاذبه زمین
نیوتن از نگاه خودش
خلاصه

تحقیق کامل پیرامون نيوتن

قیمت : 3000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :
تبلیغات