گزارش کارآموزی در شرکت سرما آفرین
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی در شرکت سرما آفرین

گزارش کارآموزی در شرکت سرما آفرین دانلود گزارش کارورزی در شرکت سرما آفرین خرید گزارش کارورزی در شرکت سرما آفرین فن کوئل شرکت سرما آفرین شرکت سرما آفرین ایران شرکت سرما آفرین قزوین شرکت صنایع سرما آفرین ایران شرکت المپیک سرما آفرین شرکت المپیک سرما آفرین کیش استخدام شرکت صنایع سرما آفرین سهام شرکت سرما آفرین

Report an internship at the company Congratulations cold

 

موضوع : گزارش کارآموزی در شرکت سرما آفرین
چيلرهای جذبی شامل تجهيزات زیر می باشند:
 1.مخزن بالايی شامل ژنراتور(طراحی دستگاه براساس دو پاس) و کندانسور دارای کويلهای مسی یک پاس با اتصالات فلانچ دار
   2.  مخزن پايينی (اواپراتور و ابزربر) دارای کويلهای مسی يک ، دو ويا سه پاس مطابق با وضعيت نصب در موتورخانه و اتصالات فلانچ دار
 3. پمپهای مبرد و محلول از بهترين نوع پمپهای(hermetic ) مخصوص چيلرهای جذبی
 4. سیستم تخليه گاز و ايجاد خلا شامل پمپ خلا و محفظه و کندانسور مربوطه
5.  سيستم کنترل و بهره برداری اتوماتيک شامل تابلوی برق و تجهيزات و لوازم کنترل که بر روی دستگاه نصب می باشد.
 6. سيستم ضد کريستال و مبدل حرارتی
7. ليتيوم برومايد حاوی ماده ضد خورندگی(ليتيوم کرومات) به مقدار مورد نياز
    چيلرهای جذبی به ظرفيت100تن تبرید تا680  تن تبریداز نوع يک مرحله ای يا  single effectمی باشندو توسط اين شرکت ساخته می شوند. سيستم جذبی در خلا کار می کند. فشار در ژنراتور و کندانسور3psi ودراواپراتور و ابزربر0.3psiاست. چون سيستم های جذبی نسبتا در خلا کار می کنند لذا درجه حرارت تبخير پايين می آيد. در قسمت اواپراتور بخار تشکيل می گردد و وارد قسمت ابزربر می شود ليتيوم برومايد به صورت مايع روی لوله هااسپری می شود، ليتيوم بروماید قابليت جذب بالايی دارد. مقدار ليتيوم بروماید محدود است، جذب بخار تا زمان اشباع ليتيوم برومايد ادامه می یابد. ليتيم بروماید رقيق توسط پمپ مکش می شود و وارد ژنراتور می شود. داخل ژنراتور سیال گرم(آب یا بخار داغ) باعث می شود که دمای لیتیم بروماید بالا رود. ليتيم برومايد  تبخیر می شود و بخار وارد قسمت کندانسور می شود. در اينجا ليتيم بروماید غلیظ می شود و وارد قسمت ابزربر می شود. داخل کندانسور آب خنک عبور می کند و بخار تقطیر می شود و به خاطر وزنش پایین می آید و روی اواپراتور ریخته می شود. محلول رقیق لیتیوم  بروماید حرارتی به شکلی توزیع میشود که خود سپر حرارتی به عنوان پیش گرمکن عمل نموده و مانع انتقال حرارت از ژنراتور به کندانسور می گردد. این طراحی ویژه باعث افزایش راندمان دستگاه می شود. برای افزایش بازده، (مبدل حرارتی)heat exchanger اولیه در مسیر لیتیم بروماید غلیظ و رقیق می گذاریم. هر چقدر درجه حرارت لیتیوم بروماید پایین باشد قدرت جذب بیشتر می شود. لیتیوم بروماید غلیظ را خنک و لیتیوم بروماید رقیق را گرم میکنیم. قطر لوله ها در حدود 8 میلیمتر است. لیتیوم بروماید غلیظ و رقیق در مبدل حرارتی تبادل گرما می کنند تا انرژی کمتری در ژنراتور مصرف شود که باعث افزایش بازده در سیکل می شود.
کریستاله شدن و معایب آن
غلظت لیتیوم بروماید %53 است که هر چه غلظت آن بیشتر شوداحتمال کریستاله شدن بیشتر است.
1.کریستاله شدن مسیر حرکت سیال را می بندد. لیتیوم بروماید در ژنراتور تبخیر می شود و اگر دبی بخار خیلی بالا رود کار دستگاه را مختل می کند.
2.چون در خلا کار می کند میزان خلا نباید بیش از حد طراحی باشد.
بنابراین باید این دو مورد چک شوند. لیتیوم بروماید با آهن واکنش می دهد و باعث متصاعد شدن گازها می شود ودر فشار اختلال ایجاد می کند. به لیتیوم بروماید، لیتیوم کروماید اضافه می کنند که باعث ایجاد لایه لزج بین سطوح و لیتیوم بروماید می شود که این لایه باعث جلوگیری از خوردگی می شود.
دانلود گزارش کارآموزی در شرکت سرما آفرین
شركت سرما آفرين
فن كوئل – چيلر – هواساز
فهرست مطالب
 
مقدمه 1
چیلرجذبی5
فن کوئل12
پکیج17
چیلرتراکمی23
هواساز29
در خنك كننده37
بعضي مزاياي دستگاه41
بعضي اجزاي جانبي دستگاه42
بعضي تست هايي كه بر روي دستگاه انجام مي شود49
برخي از دستگاه هاي استفاده در شركت61
این گزارش کارآموزی شامل تصاویر دستگاه ها و عکس های مربوطه می باشد

گزارش کارآموزی در شرکت سرما آفرین

قیمت : 7000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]