دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه کمپوت و کنسرو سازی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه کمپوت و کنسرو سازی

دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه کمپوت و کنسرو سازی گزارش کار کارآموزی کنسرو کارورزی گزارش کارآموزی کارخانه کنسرو دانلود پروژه گزارش کاراموزی در کارخانه کمپوت سازی دانلود گزارش کارورزی در کارخانه کمپوت و کنسرو سازی کارآموزی شرکت کنسرو کرج گزارش کار آزمایشگاه کنسرو گزارش کار آزمایشگاه کنسرو سازی گزارش کار تهیه کنسرو لوبیا گزارش کار از کنسرو

Report an internship at Canning factory building

 

 

موضوع : گزارش کارآموزی در کارخانه کمپوت و کنسرو سازی
پروسه توليد كنسرو لوبياي آبگوشتي:
لوبيا بعد از خريداري به وسيله كاميون وارد كارخانه شده، نمونه گيري شده و آزمايشات كنترل كيفي لازم بر روي آن انجام مي گيرد. و بعد از مثبت بودن آزمايشات كيفي لوبياي ما كه از نوع آبگوشتي مي باشد وارد انبار مي شود.
آزمايشات كيفي كه بر روي لوبيا انجام مي شود شامل: تست خار و خاشاك، تعداد در 100 گرم و … مي باشد كه در زير به آنها اشاره مي شود.
لوبيا توسط كارگران از كيسه ها تخليه و وارد دستگاه شن گير (بوجاري) شده سپس وارد شن شوئي شده و كاملاً شسته و تميز مي شود و سپس در شبكه هاي بزرگ به مدت 48 ساعت خيس مي خورد.
بعد از طي اين مدت در روز كاري، ابتدا در حوضچه شستشو لوبياها شسته شده و سپس با بالابر يا الواتور به دستگاه بلانچ وارد مي شوند كه دمائي حدود 120 درجه سانتي گراد دارد سپس بعد از طي مسير بلانچ بر روي نوار سورت انتقال يافته كه توسط كارگران كاملاً تميز شده و لوبياهاي خراب جدا مي شوند.
بعد از آن به سيني پر كن وارد شده كه دستگاهي چرخان است و داراي مخازني به وزن قوطي ماست كه توسط اوپراتور و توسط تيغه مربوطه مخازن كاملاً پر شده و به كيل مورد نظر مي رسند و در انتدا به داخل قوطي ها تخليه مي شوند.
قوطي ها از طريق نوار مخصوص از قسمت مربوطه كه عمليات استريل بر روي آنها انجام شده وارد خط مي شود.
قوطي هاي پر شده به مرحله بعدي كه تنظيم دقيق وزن است مي رسند و توسط كارگر اين كار صورت مي گيرد. كارگر قوطي ها را فقط چك مي كند و در صورت خالي بودن سر قوطي يا افزايش بيش از حد قوطي آنها را تعديل مي نمايد و وزن قوطي ها را هر چند دقيقه اندازه مي گيرد تا طبق استاندارد مربوطه باشند.
سس كنسرو لوبيا هم كه مخلوطي از انواع ادويه جات مي باشد مانند (گلپر، پودر كاري، پودر پياز، فلفل قرمز، فلفل سياه و فلفل سفيد، سركه و روغن) در اين قسمت به قوطي ها توسط فيلر سس اضافه مي شود. سپس قوطي به داخل تونل انراست رفته و پس از طي زمان لازم و عبور از آن دربندي شده و سپس اتوكلاونداري صورت مي گيرد.
كه در اتوكلاو عمليات استريل بر روي آن انجام مي شود. عمليات پخت 70 دقيقه به طول مي انجامد و دماي لازم براي اين عمل 321 درجه سانتي گراد معادل 2/1 آنگستروم است.
سپس قوطي ها به داخل حوضچه آب سرد منتقل شده و سرد مي شوند. بعد از سرد شدن و خشك شدن اتيكت زده شده و تاريخ توليد و مدت انقضاء توسط جت پرينتر بر روي آنها ثبت مي شود.
بعد از آن بسته بندي و داخل دستگاه شرينك شده و بسته بندي كامل مي شود. انبارگذاري آخرين مرحله توليد است.
قوطي ها 15 روز قرنطينه مي شوند تا طي اين مدت اگر شكلي براي آنها پيش آيد معدوم شوند. و مي توان گفت كنسروها مدت 18 ماه تا 2 سال تاريخ انقضاء دارند.
در صورت اتمام مدت قرنطينه و نبود شكل خاص كمپوت لوبياي آبگوشتي ما آماده روانه شدن به بازار مصرف مي باشد كه توسط ماشين بارگيري شده، فاكتور مي شوند و از كارخانه خارج.
دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه کمپوت و کنسرو سازی
گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت وکنسرور ضوی
دانلود گزارش کارآموزی کارخانه کمپوت و کنسرو رضوی
فهرست مطالب
مقدمه
پروسه تولید کنسرو لوبیای آبگوشتی:
آزمایشات کنترل کیفی مربوطه:
آزمایش درصد پری:
آزمایش درصد نمک سس کنسرو لوبیا:
تست تعداد لوبیا در ۱۰۰ گرم:
استاندارد برخی از موارد مهم در کنترل کیفی (لوبیا):
فرمول فضای آزاد:
آزمایشات کیفی مربوطه:
پروسه تولید سس کچاپ:
آزمایشات مربوطه:
تست غلظت سس یا همان بریکس:
آزمایش نمک سس کچاپ:
آزمایش اسیدیته سس کچاپ:
تست ذرات سوختگی:
ادویه جات به کار گرفته شده در سس کچاپ:
فرآیند تولید کمپوت گلابی

دانلود گزارش کارآموزی در کارخانه کمپوت و کنسرو سازی

قیمت : 2000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]