دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در دانشکده پزشکی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در دانشکده پزشکی

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در دانشکده پزشکی گزارش کارآموزی مهندسی پزشکی گزارش کارورزی کامپیوتر گزارش کارآموزی تجهیزات پزشکی گزارش کارآموزی رشته مهندسی پزشکی دانلود گزارش کارآموزی مهندسی پزشکی دانلود رایگان گزارش کارآموزی مهندسی پزشکی گزارش کار کارآموزی گیاه پزشکی گزارش کار کارآموزی مهندسی پزشکی

Report on computer training in medical school

 
موضوع : گزارش کارآموزی کامپیوتر در دانشکده پزشکی
فهرست مطالب
معرفی محل کار آموزی :
تاریخچه
 در حال حاضر:
 مشخصات فيزيكي :
طرح تشکيل دفتر امور فن آوري اطلاعات و آمار
آمار و اطلاعات:
نرم افزار
سخت افزار و شبکه :
اطلاع رساني و سايت :
آموزش :
مشاوره وپشتيباني :
مسئولین مربوطه:
شرح کار انجام شده
Join  کردن
کامپيوتر هايي که نياز به نصب مجدد ويندوز دارند
نصب ویندوز
نصب جدید :
رفع اشکالات ویندوز :
«ارسال FaX »
«دریافت Fax »
«بررسی مودم»
«اتصال به اینترنت»
 نظرات و پیشنهادات کار آموزی
دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در دانشکده پزشکی
گزارش کار آموزی دانشکده پزشکی مشهد
مختصری از کارآموزی:
دفتر امور فن آوري اطلاعات و آمار دانشکده پزشکي به منظورساماندهي، يکپارچه سازي و بهبود نظام آمار و اطلاعات و سيستم هاي انفورماتيک و نيز ارتقاء سطح دانش IT در بين اعضاء هيات علمي و پرسنل دانشکده پزشکي مشهد با استعانت از ايزد منان تشکيل مي شود تا زير نظر مستقيم رييس دانشکده به امور زير بپردازد :
آمار و اطلاعات: گردآوري، يکپارچه سازي و بروز نگه داشتن کليه آمار و اطلاعاتي که دانشکده به نوعي با آن سروکار دارد و در تصميم گيري ها کمک شاياني به مديريت دانشکده مي نمايد.
نرم افزار : کارشناسي و نيازسنجي واحدها بمنظور داشتن يک سيستم نرم افزاري کارا و ايمن براي افزايش سرعت و دقت در انجام کارهاي محوله و ايجاد يک سيستم اتوماسيون جامع براي مکانيزه کردن کليه کارها که هم اکنون يا ناقص انجام         مي شود و يا اصلاً مکانيزه نيست. به قصد انجام سريعتر و دقيقتر کار اربابان رجوع و همچنين حرکت به سمت راه اندازي سيستم هاي دسترسي از راه دور که کمک زيادي در صرفه جويي وقت اربابان رجوع دارد.
سخت افزار و شبکه : نيازسنجي و کارشناسي در امور مربوطه به خريد و استفاده بهينه ازسخت افزار و شبکه و ارتقاء سيستم هاي قديمي به سيستم هايي که کارايي خوبي داشته و سرعت انجام کار را بالا مي برد و همچنين ساماندهي به وضع دسترسي به اينترنت و اينترانت دانشگاه براي ذي نفعان.
اطلاع رساني و سايت : به روز نگهداري و تکميل سايت دانشکده به سمتي که سايت دانشکده چهره تمام عيار از وضعيت دانشکده باشد و عملکردهاي دانشکده درسايت بصورت روزآمد نشان داده شود و علاوه بر اطلاع رساني دقيق و جامع از حضور به دانشکده حتي المقدور جلوگيري نمايد. دراين قسمت با راه اندازي تلفن گويا مشکل کساني که به اينترنت دسترسي ندارند را نيز مي توان حل نمود.
آموزش : با توجه به گسترش روز افزون  ابزارهاي فن آوري اطلاعات، هر روز با محصول جديدي مواجه ميشوم كه در صورت مهارت در كار با آن ميتوانيم بهره وري را درسيستم خود تزريق نماييم. از اين رو ارتقاء سطح دانش IT در رابطه با پرسنل و اعضاء هيئت علمي به منظور استفاده بهينه و کاملي از اين ابزار قدرتمند براي آسان سازي، سريعتر و دقيقتر نمودن کارهاي خود ميتواند در راستا اهداف دانشكده باشد.
مشاوره وپشتيباني : به منظوربالابردن سطح دانش IT دربين دانشجويان، هيات علمي و پرسنل در انتخاب راه حل هاي بهتر براي رسيدن به هدف و همچنين تنظيم قراردادهاي مربوط به مناقصات کامپيوتري و همچنين راه اندازي سيستم هاي معيوب و…

دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در دانشکده پزشکی

قیمت : 2500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]