دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری

گزارش کارآموزی ساختمان تجاری دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری گزارش کارورزی ساختمان تجاری گزارش هیات تجاری گزارش طرح تجاری گزارش رژیم تجاری گزارش تجاری پروژه بتن ساختمان تجاری پروژه مجتمع تجاری پروژه طرح تجاری پروژه های تجاری در حال ساخت پروژه معماری مجتمع تجاری پروژه دانشجویی مجتمع تجاری پروژه هوش تجاری

Commercial internship report

 

موضوع : گزارش کارآموزی ساختمان تجاری
فهرست مطالب
 عنوان                              صفحه
فهرست اولويت هاي پروژه 1
گزارش كار 2
عكسهاي مربوط به پروژه 33
فهرست اولويت هاي پروژه : 
1-پياده نمودن نقشه
2-پي كني ها و گودبرداري و خاكريزي ها
3-اجراي فنداسيون و شناژبندي ها
4-اسكلت بندي و بادبندها و مهارها
5-ديوار چيني ها
6-سفت كاري و اجراي سقف و اجراي تاسيسات
7-نازك كاري
8-بهره برداري
گزارش كارآموزي عمران  ساختمان تجاري مسكوني در شهر كرج
دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری
ساختن تيرچه نيز يكي از مراحلي است كه براي ايجاد سقف بايد طي شود . البته براي كارهاي حجيم و بزرگ سعي مي شود محلي را براي تهيه و ساخت تيرچه اختصاص داد . اما در كارهايي كه حجم كمي دارد تيرچه را از جاهاي ديگر و يا كارگاه ساخت تيرچه تهيه مي كنيم .
آرماتور كف : كه به اندازه كف فندوله فاصله دارد و بوسيلة آرماتور فاصله فيكس شده اند آرماتورهاي كف اصولاً از آرماتور شماره 12-10 استفاده مي شود و به طور حساب شده اين آرماتور در مواقعي كه طول دهنه بلند باشد دوبل استفاده مي شود . اتصال در اين موارد جوش مي باشد .
آرماتور راسته بالا : جهت قرار گرفتن در بتن تعبيه شده و به طور كامل در بتون دفن مي شود و وظيفه اتصال دو رديف آرماتور زيگزال را بر عهده دارد .
آرماتور زيگزال : كه با گام مشخص و ثابت در طول تيرچه وجود دارد و با زاويه 45درجه پيش مي رود . بهتر است اين آرماتور با اين زاويه خم شود ، در بعضي موارد اين آرماتور در گام خود برش خورده و به‌ آرماتور راسته بالا و آرماتور كف جوش داده مي شود كه كارائي نوع اول بهتر است .
قالب تير يا فندوله كه از جنس سفال مي باشد جهت بتون ريزي و به عنوان قالب به كار مي رود كه به صورت لب به لب به فندوله ديگري متصل مي باشد كه بايد براي اجرا از هم جدا شود .
بعد از قرار دادن تيرچه ها در روي تيرها به اندازه يك بلوك سفالي كه به ابعاد 30*30 وجود دارد در طول شاه تير قرار داده مي شود و بعد از قرار دادن بلوكها نوبت به بتون ريزي مي رسد و بوسيله عمل ويبره به بهبود كار كمك مي كنيم . البته در بعضي موارد بجاي بلوك سفالي از بلوكهاي پلاستوفوم استفاده مي شود كه در طبقه بالا استفاده خواهد شد . در ضمن ارتفاع بتون ريخته شده از روي بلوكها حدود 8-5 سانتي متر مي‌رسد .

دانلود گزارش کارآموزی ساختمان تجاری

قیمت : 4000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات