پاورپوینت کایزن بهبود مستمر
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » پاورپوینت  »  پاورپوینت کایزن بهبود مستمر

دانلود پاورپوینت کایزن بهبود مستمر مقاله دانلود پاورپوینت کایزن تحقیق دانلود رایگان پاورپوینت کایزن پاورپوینت مدیریت کایزن پاورپوینت در مورد کایزن پاورپوینت هزینه یابی کایزن مقاله در مورد کایزن مقاله هزینه یابی کایزن مقاله انگلیسی هزینه یابی کایزن مقاله کایزن pdf دانلود رایگان مقاله کایزن مقاله مدیریت کایزن مقاله ای در مورد کایزن دانلود مقاله هزینه یابی کایزن تحقیق در مورد کایزن

PowerPoint kaizen continuous improvement

 

موضوع تحقيق: كايزن (بهبود مستمر)

راهبردها و راهكارهاي سازماني به مديريت بهره وري
كايزن چيست ؟
كايزن تركيبي دو كلمه اي از يك مفهوم ژاپني است كه تعريف آن تغيير به سمت بهتر شدن يا بهبود مستمر و تدريجي است. در واقع كايزن بر اين فلسفه استوار است كه براي ايجاد بهبود در سازمان ها لازم نيست به دنبال تغييرات انفجاري يا ناگهاني باشيم، بلكه هر نوع بهبود يا اصلاح به شرط آنكه پيوسته و مداوم باشد، ارتقاي بهره وري را در سازمان ها به ارمغان خواهد آورد.


KAI+ ZEN= KAIZEN

معنی اصلی واژه کایزن ساده و گویاست: کایزن یعنی بهبود مستمر، بهبود مستمری که تمامی افراد یعنی مدیران کارکنان و کارگران را در بر می گیرد: فلسفه کایزن براین اصل استوار است که شیوه زندگی انسان شامل زندگی شغلی، زندگی اجتماعی و زندگی خانوادگی باید پیوسته و مداوم بهبود یابد. فرهنگ کایزن و تعامل آن در بین لایه ها و سازمانهای مختلف اجتماعی در ژاپن باعث شده است تا کارخانه به دانشگاه تبدیل شود و دانشگاه به کارخانه، کارگر از مدیر بیاموزد و مدیر از ایده های کارگر بهره مند گردد.

پاورپوینت کایزن بهبود مستمر

قیمت : 3000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات