دانلود پروژه بررسی کنترل کیفیت در شرکت سایپا
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » علوم انسانی » حسابداری  »  دانلود پروژه بررسي كنترل كيفيت در شرکت سايپا

دانلود پروژه بررسي كنترل كيفيت در شرکت سايپا پروژه کنترل مدرن پروژه کنترل کیفیت پروژه کنترل ابزار دقیق پروژه کنترل کیفیت آماری پروژه کنترل کیفیت qc پروژه کنترل کیفیت کارخانه پروژه کنترل کیفیت شرکت پروژه کنترل کیفیت آماری با minitab پروژه کنترل کیفیت مهندسی صنایع دانلود پروژه کنترل کیفیت آماری کنترل کیفیت در سایپا پروژه شرکت سایپا

دانلود پروژه بررسی کنترل کیفیت در شرکت سایپا

پیشگفتار
ابتدا مطلب را با بررسي تاريخچة شركت سايپا آغاز خواهيم كرد و سپس به روشها، ابزار و نظريه هاي موجود در رابطه با كيفيت فرآيند خواهيم پرداخت . بعد از آن مي بينيم كه فرآيند توليد خودرو پرايد صبا به چه صورت انجام مي شود و در دنباله به چگونگي تعيين كيفيت قابل قبول اين خودرو مي پردازيم . در پايان براي روشنتر شدن مراحل تعيين كيفيت در سايپا قطعه سپر را مورد بررسي قرار خواهيم داد .
با آرزوي موفقيت
مقدمه:
با رشد فكري انسانها انتخاب فعاليتها و فرآيندهاي عملياتي به شيوة تهيه و استفاده بهينه مواد اوليه كمياب، روشهاي تصميم‌گيري و ماحصل كار تكامل بسزا يافتند ، در يك مقطع از زمان ديگر انسان مجبور نبود روزانه به شكار برود نيازمنديهاي آني خانواده را فراهم سازد همفكري و همكاري و رقابت به آنها قدرت داد تا وسيعتر و عميقتر فكر كند ، به سرعت بياموزند با شتاب به كار گيرند با احتياط با آزمايش بگذارند با تأمل نتايج را بررسي كنند و با تفكر در بهبود ماحصل كار اقدام ورزند در اين راستا سطح خدمات رو به بهبودي رفت كالاها مرغوبيت چشمگيري بدست آوردند و نيازمنديها به سرعت فراهم گرديد.
براي كاربرد صحيح ابزارهاي توليد و وسايل كار، انسان مجبور شد كه عميقتر فكر كند و براي توليد فرآورده‌هاي مرغوب از مواد عالي و با دوام استفاده نمايد. به سرعت در مورد طرح و ساخت كالاهاي صنعتي و نحوة فروش و بهره‌وري فكر كرد و با گذشت زمان به مشخصه‌هاي ذاتي و غير‌ذاتي و فرآيندهاي چون ظاهر، زيبايي، رنگ، نرمي، سختي، خشكي، سبكي، و سنگيني، مقاومت و اندازه حجم، انعطاف‌پذيري، قدرت، سرعت، و بازده اهميت خاص دارد و در اين هنگام بود كه در مورد قابليت و دوام و كيفيت فرآورده‌ها انديشيد و در جهت بهبود و اصلاح آن گام‌هاي مؤثر و منظمي برداشت.

 

فهرست مطالب
پيشگفتار 1
مقدمه 2
فصل اول : تاريخچة شركت سايپا 4
فصل دوم : نظريه ها و روش هاي موجود در كنترل كيفيت فرآيند . 37
فصل سوم : مراحل فرآيند توليد در سايپا 189
فصل چهارم : تعيين كيفيت فرآيند توليد 216
جمع بندي و نتيجه گيري .. 281
پيشنهادات و نظرات . 284
منابع و ماخذ

دانلود پروژه بررسي كنترل كيفيت در شرکت سايپا

قیمت : 5000 تومان


[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات