گزارش کارآموزی کنترل به وسیله ماشین های CMM در شرکت پارس خودرو
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی کنترل به وسیله ماشین های CMM در شرکت پارس خودرو

دانلود گزارش کارآموزی کنترل به وسیله ماشین های CMM در شرکت پارس خودرو گزارش کارآموزی پارس خودرو پروژه کارورزی گزارش حسابرسی شرکت پارس خودرو دانلود گزارش کارآموزی کنترل کیفیت دانلود گزارش کارآموزی کنترل پروژه دانلود گزارش کارآموزی رشته کنترل دانلود رایگان گزارش کارآموزی کنترل موجودی دانلود گزارش کارآموزی رشته برق کنترل دانلود رایگان گزارش کارآموزی واحد کنترل کیفیت

CMM machines are controlled by the company car

 

موضوع : کنترل به وسیله ماشین های CMM در شرکت پارس خودرو

این گزارش همراه شکل می باشد.

فهرست مطالب
فصل اول
تاريخچه شركت پارس خودرو
فعاليتهاي شركت
توليدات شركت
وضعيت زمين و ساختمانهاي شركت
توليدات شركت از بدو تأسيس (با ضميمه تصاوير)
تحولات شركت از بدو تأسيس
ساختار سازماني شركت پارس خودرو
امكانات و تجهيزات و توانمنديهاي شركت
بررسي سطح تكنولوژي در شركت پارس خودرو
آرمان شركت
اهداف كلان
سياستها
برنامه ها
فصل دوم
واحد مهندسي و تحقيقات محصول
بخش نقشه كشي شركت
اداره استاندارد و مشخصات فني شركت پارس خودرو
نحوه اخذ مدارك فني از اداره استاندارد و مشخصات فني
وظايف واحد مهندسي صنايع
وظايف عمده مهندسي صنايع واحد ساخت
قسمتهايي كه با مهندسي صنايع به نحوي در ارتباط اند
تاريخچه زمانسنجي
فصل سوم
تحقيق دوره كارآموزي
فصل چهارم
نقشه هاي ترسيم شده در طول دوره كارآموزي
فصل اول
تارخچه شركت پارس خودرو
شركت پارس خودرو در سال 1335 با نام شركت جيپ به منظور واردات و فروش اتومبيلهاي جيپ ويليز آمريكايي تأسيس گرديد. در سال 1338 با احداث سالن جيپ شروع به مونتاژ انواع جيپ كرد و در سال 1345 با احداث سالن پرس توسعه پيدا نمود و از سال 1346 با احداث سالن سواري توليد اتومبيلهاي سواري آريا و شاهين را آغاز نمود.
اين شركت در سال 1352 به نام شركت موتور جك (سهامي خاص) به ثبت رسيد و همان سال پس از انتقال داراييها و تعهدات مربوطه، به شركت جنرال موتورز ايران (سهامي خاص) تغيير نام يافت و به استناد موافقت نامه سازمان صنايع ملي ايران در سال 1359 نام شركت به پارس خودرو (شركت سهامي خاص) تغيير نمود ودر سال 1371 طبق مصوبه مجمع عمومي (صاحبان سهام) و در راستاي سياستهاي دولت جمهوري اسلامي وضعيت سهام شركت از سهامي خاص به سهامي عام تغيير يافت.

فعاليتهاي شركت
به موجب بند 14 اساسنامه شركت، موضوع فعاليت پارس خودرو عبارتست از: ساخت و مونتاژ انواع وسايل نقليه موتوري و قطعات آنها و يا تدارك و تهيه مواد، تجهيزات و ماشين آلات از منابع داخلي يا از طريق واردات و همچنين هر گونه فعاليتي كه به طور مستقيم يا غير مستقيم به هر يك از موضوعات مذكور و به نحوي از انحاء مفيد و يا نانع باشد.
توليدات شركت
1- توليد و مونتاژ اتومبيل هاي اوليه
جيپ شهباز، كالسكه اي، كروكي ساده ونظامي، جيپ استيشن آهو، جيپ وانت و سيمرغ و آمبولانس كه از سال 1338 آغاز و تا سال1359 ادامه داشت ولي به دليل قطع رابطه با آمريكا و عدم تأمين قطعات يدكي از منبع اصلي، توليد آنها مدتي متوقف و مجددا از سال 1362 تا 1364 توليد 88808 دستگاه سفارش مربوطه به مصالحه در ديوان داوري لاهه انجام گرفت كه تاكنون حدود 94746 دستگاه انواع جيپ در اين شركت توليد شده است.
در ادامه توليدات جيپ در سال 1359 قراردادي با شركت ماهيندراي هند بسته شده كه با ورود قواي محركه توليد جيپ هاي توسن، كالسكه اي و كروكي در خط توليد قرار گرفت ولي به دليل كيفيت نامرغوب آنها در سال 1365 نيروي محركه جيپ به شركت ميتسوبيشي ژاپن سفارش داده شد كه از مرغوبيت بسيار خوبي برخوردار بود.
با مطالعات بسيار گسترده اي كه از مدتها پيش توسط سازمان مهندسي شركت شروع شده بود اتومبيل جيپ را به شكل بسيار مطلوبي تغيير داد و در سال 1368 جيپ صحرا را آماده عرضه به متقاضيان نمود. اين اتومبيل با قواي محركه ميتسوبيشي توليد گرديد كه به عنوان يك اتومبيل دو منظوره (شهري و بياباني) مورد استفاده قرار مي گيرد. به موازات توليد جيپ وانت شورلت نيز از سال 1356 آغاز گرديد كه تا سال 1361 ادامه داشت و حدود 1984 دستگاه توليدشد. همچنين توليد لندرور 7 نفره اسپانيايي نيز از سال 1362 آغاز شد كه تا سال 1366 ادامه داشت و در مجموع حدود 14591 دستگاه از اين خودرو توليد گرديد.

گزارش کارآموزی کنترل به وسیله ماشین های CMM در شرکت پارس خودرو

قیمت : 6000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات