طرح توجیهی تولید نان
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

دانلود طرح توجیهی تولید نان پروژه کارآفرینی دانلود طرح توجیهی تولید نان فانتزی دانلود رایگان طرح توجیهی تولید نان صنعتی دانلود رایگان طرح توجیهی و کارآفرینی تولید نان فانتزی طرح توجیهی تولید نان سنتی طرح توجیهی تولید نان فانتزی و نان لواش طرح توجیهی تولید نان بستنی طرح توجیهی تولید نان لواش دانلود طرح توجیهی تولید نان فانتزی خط تولید نان صنعتی

Bread production plan

 

موضوع : طرح توجیهی تولید نان

فهرست مطالب
فصل اول :    1
هدف كلي :    1
هدف جزيي :    1
ضرورت تحقيق :    2
مشخصات طرح و تاريخچه    6
مشخصات سهامداران دبيران سر مايه :    8
برنامة توليدات :    9
مشخصات فني ماشين آلات :    10
جمع كل حقوق و مزاياي پرسنل    12
فصل سوم :    13
تعريف :    13
ويژگي فيزيكي نان فانتزي :    13
برآورد مواد اوليه :    15
مواد اوليه :    16
مراحل توليد نان :    23
خمير مايع و تاثير آن بر روي طبغ نان :    26
نقش مخمر در خمير :    26
فصل چهارم .    39
ضايعات در نان :    39

فصل اول :
هدف كلي :
اشتغال زايي در سطح كشور با توجه به بالا بودن درصد يكاري و همچنين كسب سود و نيز ارائة بهترين راهها براي توليد و با كيفيت تر نان كه باعث رضايت مصرف كنندگان مي‌گردد .
هدف جزيي :
1.    اشتغال زايي
2.    سود آوري
3.    اراعة يك كار مولد
4.    كاهش ضايعات نان
5.    افزايش كيفيت توليد
6.    شكوفايي اقتصادي
7.    رضايت مردم از نان‌هاي فانتزي

ضرورت تحقيق :
نان يكي از اصلي ترين ماده غذايي خانواده ها است و بخشي از درآمد خانواده را به خود اختصاص مي‌دهد . پس دقت در تهيه و مصرف آن بسيار مهم مي‌باشد . يكي از مهمترين اهداف موضوع نان ، اطلاع از مشكلاتي است كه در تهيه و پخت نان براي نانواي‌ها و خريد و استفادة نان‌ها براي مردم مي‌باشد . ارزان بودن قيمت نان در مقايسه با مواد غذايي مشابه مانند : برنج باعث عدم توجه افراد جامعه نسبت به اين مادة غذايي شده است و همچنين رشد روز افزون و تراكم شديد جمعيت ، تناسب تعداد و پراكندگي واحدهاي تهيه و توزيع نلن را نسبت به متغاضيان به هم زده است . و نيز صف‌هاي تولاني نانوايي ها باعث مي‌شود كه خانواده ها مبادرت به خريدن بيشتر از مقدار مورد نياز خود كنند و بخشي از آن را مصرف و مازاد را دور بريزند ، و امروزه استفاده از نان فانتيزي توسط مردم به علل مختلفي چون ، پخت آسان – مصرف صحيح و تقريبا بدون ضايعات و بهداشتي تر بودن اين نوع نان نسبت به نان‌هاي تئوري و سنتي بيشتر رايج گشته‌است . در اين پروژه هر يك از علل به صورت مشروح بيان شدهخ تا با طرح اين مسايل بتوانيم نان‌هاي ديگر را طوري پخت كنيم و راهكارهايي را استفاده كنيم كه همانند نان فانتزي از مزاياي بيشتري از قبيل پخت با كيفيت و آسان كمتر شدن مايعات و .… برخوردار باشد .
1)مقدمه :
نان اصلي ترين غذاي صفرة خانواده هاي ايراني است و به رغم فراز و نشيب‌هاي زياد . در توليد گندم در تهية آرد ، نحوة پخت و ورود انواع غذاهاي جديد هنوز « نان » به عنوان اصلي ترين مادة غذايي نردم ما محسوب مي‌شود بر اساس منابع آماري در حال حاضر حدود 30 درصد از نان طبخ شده در كشور به دليل مختلف دور ريزي مي‌شود و سالانه ميليونها تومان هزينة اضافي توسط اقشار مختلف مردم به صورت ضايعاتي مانند نان خشك ، نان كپك زده ، نان سوخته ، نان خمير و بد پخت از چرخه مصرف به دور ريخته مي‌شود .
به طور كلي در طول ساليان دراز كه پخت نان به شيوة سنتي رواج داشت . ميزان ضايعات نان به شدت كنوني نبود . اما در دو دهة اخير كه جمعيت كشور افزايش قابل توجهي داشته و لاجرم روشهاي سنتي پخت پاسخگوي نياز چنين جمعييتي نبوده است . روش‌هاي ماشيني پخت نيز رواج يافته است . عدم انطباق ذائقة مردم با ناني كه توسط دستگاه هاي ماشيني پخت مي‌شود . نان گندم و آرد و نحوة عمل آوري خمير نان توسط واحدهاي نانوايي و عدم آموزش عملي متصدقان كار با دستگاههاي پخت نان ماشيني و از طرفي نحوة نگهداري و مصرف نان توسط مصرف كننده را مي‌توان عوامل تاثير گذار بر ضايعات نان دانست .

طرح توجیهی تولید نان

قیمت : 3500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

تبلیغات