دانلود پروژه طراحی سایت پروژه های دانشجویی
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  دانلود پروژه طراحی سایت پروژه های دانشجویی

خرید پروژه های کامپیوتر دانلود پروژه طراحی سایت پروژه های دانشجویی انجام پروژه های دانشجویی طراحی سایت پروژه های دانشجویی طراحی سایت دانلود پروژه دانشجویی طراحی سایت دانلود پروژه دانشجویی طراحی وب سایت انجام پروژه دانشجویی طراحی وب سایت پروژه دانشجویی طراحی وب سایت طراحی سایت پروژه دانشجویی پروژه دانشجویی طراحی وب خرید پروژه دانشجویی رشته کامپیوتر

Student Design Projects

 

طراحی سایت پروژه های دانشجویی
پیشگفتار
وب يکی از مهمترين و در عين حال جوان ترين سرويس های اينترنت است که در مدت زمانی کوتاه توانسته است در کانون توجه تمامی استفاده کنندگان اينترنت قرار بگيرد و منشاء تحولات عمده ای در حيات بشريت باشد. در گذشته از وب صرفا” به منظور عرضه اطلاعات استفاده می گرديد و کاربران از آن به عنوان يک کنابخانه الکترونيکی بزرگ و در جهت يافتن اطلاعات مورد نياز خود استفاده می کردند. وضعيت فعلی وب نسبت به گذشته دستخوش تحولات فراوانی شده است و هم اينک از آن به عنوان بستر ارتباطات ، مبادله اطلاعات ، عمليات  تراکنشی نظير فعاليت های تجاری ، اجتماعی ، سياسی ، آموزشی و فرهنگی استفاده می گردد .
نرم افزار و دنيای برنامه نويسی يکی ازعرصه هائی است  که بدون شک بيشترين تاثير را از اينترنت پذيرا بوده است ( پرداختن به مقوله تاثير اينترنت بر  دنيای برنامه نويسی و يا تاثير نرم افزار بر اينترنت خود بحث مفصلی است ). شرکت های عظيم نرم افزاری با لحاط نمودن جايگاه برجسته اينترنت ، اقدام به ارائه تکنولوژی ها و معماری های متفاوتی در جهت طراحی و پياده سازی برنامه های کامپيوتری با بهره گيری از زيرساخت اينترنت نموده اند .
به منظور پاسخ به خيل عظيم نيازهای موجود با توجه به تسهيلات ارائه شده توسط اينترنت ، نسل جديدی از برنامه های کامپيوتری با نام “برنامه های وب ” مطرح و در اين رابطه تاکنون تکنولوژی های متفاوتی توسط شرکت های عظيم نرم افزاری ارائه شده است.
با دارا بودن مجموعه ای گسترده از اشياء که دارای اينترفيس های ساده برنامه نویس ASP.net  باشند و بهره گيری از يک محيط ترجمه شده شی گراء ، امکان پردازش های ساده تا پيچيده را با حداقل کد ممکن فراهم می نمايد.
فهرست مطالب
چکیده
مقدمه
برخي ويژگي‌هاي پلتفرم ASP.NET 2.0
برنامه چند لایه چیست؟
مزیت های برنامه های چند لایه
طراحی پایگاه داده های پروژه
ابزار مدیریت سایت وب(WAT)
معماري و مدل Provider در ASP.NET 2.0
ایجاد فرم Login
ایجاد فرم Registration
لايه نمايش و رابط بصري در  ASP.NET 2.0
نمونه‌سازي از صفحات و Master Page
كامپوننت‌هاي Source Data
‌‌Themes
‌‌Configuration
لایه ی نمایش وب سایت
1- صفحات قابل دسترس مدیر سایت
2- صفحات قابل دسترس اساتید
3- صفحات قابل دسترس دانشجویان
چکیده:
این پروژه به منظور دسترسی دانشجویان به پروژه های قبلی و توسعه آنها و جلوگیری از دوباره کاری طراحی شده است که در آن  هر استاد می تواند لیست عناوین پروژه های ارائه شده خود را وارد نماید و دانشجویان با مشاهده عناوین پروژه ها عنوان مورد نظر خود را انتخاب نمایند. همچنین امکان جستجو و دستیابی به نتایج پروژه های قبلی جهت استفاده از تجربیات قبلی وجود دارد.
برقراری ارتباط بین دانشجویان واساتید از طریق پیغام نیز از امکاناتی است که در این سایت قرار داده شده است.
در طراحی پروژه معماري  سایت را مطابق با معماري معروف سه لايه٬ در نظر گرفته ایم، يعني ساختار نرم‌افزار سايت از لايه‌هاي نمايش ٬ موتور اصلی نرم افزار٬ و ارتباط با پایگاه داده ها تشکیل شده است.
صفحات سايت از طریق روش  code behind  برنامه نویسی شده اند به این صورت که کد هایی از آن که باید در سمت سرور اجرا شوند در یک فایل جداگانه ذخیره شده اند……

دانلود پروژه طراحی سایت پروژه های دانشجویی

قیمت : 7000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :