گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق

دانلود گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق کارآموزی و بهسازی نیروی انسانی گزارش کارآموزی کامپیوتر در شرکت برق گزارش کارآموزی حسابداری شرکت برق گزارش کارآموزی شرکت برق گزارش کارآموزی شرکت توزیع برق دانلود رایگان گزارش کارآموزی شرکت توزیع برق گزارش کارآموزی رشته برق در شرکت نفت گزارش کارآموزی شرکت توزیع نیروی برق

Electrical Company Renovation Project Planning

 

موضوع : گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق

دانلود گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی اداره برق امورها، درخواست خود را در خصوص نياز به نيروي انساني به امور كاركنان شركت توزيع نيروي برق ارسال مي‌كند، سپس اشخاصي كه فرم تقاضاي كار را تكميل نموده‌اند، با توجه به اينكه واجد شرايط باشند، به دفتر آموزش رجوع مي‌كنند

بررسي پست‌هاي بلاتصدي و تلاش براي يافتن نيرو در خصوص پرنمودن آن پست‌ها، وظيفه اصلي اين سازمان مي‌باشد و همچنان كه از نام اين شركت برمي‌آيد، يكي از مهمترين فعاليت‌هاي آن، توزيع نيروي انساني مورد نياز در امورهايي است كه اعلام نياز كرده‌اند.
امورها، درخواست خود را در خصوص نياز به نيروي انساني به امور كاركنان شركت توزيع نيروي برق ارسال مي‌كند، سپس اشخاصي كه فرم تقاضاي كار را تكميل نموده‌اند، با توجه به اينكه واجد شرايط باشند، به دفتر آموزش رجوع مي‌كنند و در آنجا پس از آشنايي كامل با چارت تشكيلات جهت گذراندن دوره‌اي 2 ماهه به قسمت‌هاي مختلف شركت از جمله واحد نوسازي جهت آشنايي با نحوه ايجاد و گسترش شبكه و نيز واحدهاي ستادي مثل خدمات مشتركين با نحوه فروش انشعابات ارجاع مي‌شوند و اين افراد در نهايت گزارش كاري به دفتر آموزش تحويل مي‌دهند و آن دفتر با مطالعه گزارش كار و تاييد آن، فرد را به امور كاركنان معرفي مي‌كند.
از جمله خدمات اين شركت، پذيرش كارآموزان مهمان و يا ارجاع آنان به امورهاي ديگر است. اين كارآموزان ابتدا به دفتر آموزش جهت گذراندن دوره كارآموزي مراجعه مي‌كنند. در صورت توافق با درخواست آنان به واحدهاي حراست صدور كارت شناسايي ارجاع مي‌شوند، دوباره به دفتر آموزش جهت تكميل فرم و سپس به مدير امور و تعيين محل مناسب با تحصيلات آنان ارجاع داده مي‌شوند.
پس از گذراندن دوره كارآموزي به مدير امور و از آنجا جهت بررسي پايان‌نامه به دفتر آموزش ارجاع مي‌شوند و پس از آن كارت شناسايي را به واحد حراست تحويل داده و دفتر آموزش به موسسه معرفي كننده پايان كارآموزي آنان را اعلام مي‌كند.
مقره سوزني (ثابت يا ميخي):
عموماً در پايه‌هاي مياني شبكه‌هاي هوايي بكار مي‌رود و ابعاد آن متناسب با ولتاژ شبكه مي‌باشد. مقره سوزني كه براي ولتاژ 20 كيلوولت ساخته شده داراي پهناي 22/0 متر و ارتفاع 165/0 متر مي‌باشد. ولتاژ جرقه سطح خشك اين مقره 110 كيلوولت و ولتاژ جرقه سطح مرطوب آن، 70 كيلوولت مي‌باشد (ولتاژ جرقه يعني ولتاژي كه در آن قوس الكتريكي بين بالا و پايين مقره بوجود مي‌آيد و خاصيت عايقي خود را از دست مي‌دهد). از داخل هر يك از اين مقره‌ها، ميله‌اي به نام پايه مقره عبور مي‌كند و آنها را روي كنسول مربوطه محكم مي‌سازد. سيم‌هايي كه از روي اين قبيل مقبره‌ها عبور مي‌كنند، پس از اينكه روي مقره‌ها در جاي خود قرارگرفتند، بوسيله يك تكه سيم بسته مي‌شوند تا از روي مقره خارج نشوند و يا در موقع وزش بادهاي سخت از روي مقره نيافتند، به اين عمل اصطلاحاً اصلي كردن سيم‌ها گفته مي‌شود.
كنسول‌ها:
كنسول‌ها كه توسط پيچ و مهره‌هايي به پايه‌ها محكم مي‌شوند، از لحاظ فرم نصب روي پايه‌ها به دسته‌هاي افقي، جانبي (پرچمي) و جناقي (كانادايي) تقسيم مي‌شوند. در هر يك از كنسول‌ها براي افزايش استحكام، بازوهاي نگهدارنده نيز نقش موثري بر عهده دارند.

شركت توزيع نيروي برق استان گلستان

منابع نيروي انساني و برنامه‌ريزي طرح و نوسازي

فهرست مطالب

فصل اول1
آشنايي كلي با مكان كارآموزي1
تاریخچه صنعت برق در استان گلستان2
وظايف شركت توزيع نيروي برق استان گلستان13
اهداف و برنامه‌هاي عملياتي شركت توزيع نيروي برق استان گلستان14
اهداف دفتر برنامه‌ريزي نيروي انساني و آموزش16
شرح مختصري از فرآيند خدماتي17
توزيع نيروي انساني17
برگزاري دوره‌هاي آموزشي18
توزيع كارآموزان19

فصل دوم20
ارزيابي بخش‌هاي مرتبط با رشته علمي كارآموز20
موقعيت رشته كامپيوتر (نرم‌افزار) در اداره توزيع نيروي برق استان گلستان21
وظايف شركت توزيع نيروي برق استان گلستان22
شرح مسوليت و حدود اختيارات دفتر مديريت منابع انساني24
شرح وظايف دفتر برنامه‌ريزي نيروي انساني، آموزش و تشكيلات26

فصل سوم28
آزمون، آموخته‌ها و نتايج28
بايگاني مدارك29
تايپ نامه‌ها29
پايه‌ها29
مقره و كنسول‌ها30
مهارها31
اتصال زمين ترانسفورماتور زميني33
شبكه و هادي‌هاي آن33
شبكه 20 كيلوولت33
ترانس34
جمپر35
ترانسفورماتورها36
تجزيه و تحليل آماري علل سوختن و معيوب شدن ترانسفورماتورهاي توزيع37
دستورالعمل حمل و نقل، انبارداري و نصب ترانس41
شبكه45
مزاياي شبكه46
انواع شبكه47
خدمات شبكه49
تنوع سخت‌افزاري50
ارائه اطلاعات50
نرم‌افزار مركزي51
نقشه51
نمايش متحرك‌ها52
اطلاعات متحرك‌ها52
اندازه‌گيري طول مساحت53
گزارشات سيستم53
كاربران و امنيت شبكه53
دوربين Mobotix54
شبكه‌هاي بي‌سيم58
شبكه شبكه‌ها60
لايه اينترنت61
لايه‌هاي كاربرد62
لايه‌ي ميزبان به شبكه62
مقايسه مدل OSI & TCP/IP63

گزارش کارآموزی منابع نیروی انسانی و برنامه ریزی طرح و نوسازی شرکت برق

قیمت : 5000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]