طرح توجیه اقتصادی مركز تخصصي تعميرات و خدمات تلفن همراه
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » کار آفرینی » دانلود طرح های توجیهی خدماتی  »  طرح توجیه اقتصادی مركز تخصصي تعميرات و خدمات تلفن همراه

دانلود طرح توجیه اقتصادی مركز تخصصي تعميرات و خدمات تلفن همراه طرح توجیهی تعمیرات موبایل طرح کسب و کار تعمیرات موبایل دانلود طرح توجیهی تعمیرات موبایل طرح توجیه اقتصادی طرح توجیهی موبایل فروشی طرح توجیهی فروشگاه موبایل طرح توجیهی خدمات موبایل طرح توجیهی تولید موبایل دفتر خدمات موبایل

Mobile-hamrah

 

طرح توجیه اقتصادی مركز تخصصي تعميرات و خدمات تلفن همراه به همراه جداول متعدد

فهرست مطالب :

کلیات و معرفی طرح / اهداف اجرای طرح / شرح فرآيند

n       مجوزات قانونی مورد نیاز / ظرفيت / نظارت

زمانبندی اجرای طرح

n       سرمايه گذاري

سرمايه گذاري ثابت:

جدول هزينه هاي مقدماتي و قبل از بهره برداري
جدول تجهیزات و ادوات مورد نیاز
جدول تاسيسات مورد نیاز
جدول سرمایه گذاری ثابت طرح

سرمايه در گردش:

جدول مواد اولیه و مقدار مورد نیاز طی یک دوره
چارت سازماني
نيروي انساني
جدول نیروی انسانی و تخصص های مورد نیاز و حقوق و دستمزد
جدول هزینه های جاری در یک دوره یک ساله
جدول سرمايه در گردش

n       فروش و خدمات

جدول فروش و خدمات طرح در طي (یک سال)

n       بررسي سود و زيان

كل سرمايه مورد نياز
جدول سود و زيان طرح ( ساليانه)

n       بازاريابي

مشتریان و بازار های هدف
نحوه تبليغات و بازاريابي
رقبا

n       چشم انداز

کلیات و معرفی طرح :

طرح حاضر عبارت است از احداث يك واحد خدمات و تعمير موبايل . محل اجراي طرح در يك باب مغازه تجاري به مساحت تقريبي 25 متر مربع در محدوده 4 راه آزادشهر در نظر گرفته شده . البته با ذکر این موضوع که مغازه باید ازچشم انداز و نمای خوبی برخوردار باشد.دیوارهای داخل ازجنس کنیتکس و یا طرح چوب میتواند باشد.کف هم از جنس سرامیک در نظر گرفته شده. ارزش تقريبي مغازه  ريال 8،000،000،000 تخمين زده شده كه ماهيانه 20،000،000 ريال بابت اجاره پرداخت ميگردد. عمليات اجرايي طرح شامل خريد تجهيزات فني و لوازم اداري ورفاهي است كه با احتساب هزينه هاي مقدماتي و سرمايه درگردش مجموع سرمايه گذاري مورد نياز طرح بالغ بر  952،125،000 ريال سرمايه گذاري پيش بيني و برآورد شده است.

درآمد ساليانه طرح از محل خدمات تعمير و نگهداري انواع موبايل و همچنين فروش لوازم جانبي بالغ بر 1،027،500،000 ميليون ريال پيش بيني شده است. با توجه به جداول سودو زيان و نرخ بازگشت سرمايه 16.6 درصدي و دوره بازگشت سرمايه 6 ساله طرح توجيه نسبتا خوبي براي اجرا دارد.

اهداف اجرای طرح :

n       ایجاد کسب و کار مناسب بر مبنای نیاز اجتماع که اصلی ترین هدف از اجرای این طرح میباشد.

n       هدف ازاجراي اين طرح ايجادبستري مناسب براي جذب افرادمتخصص ودوره ديده درزمينه تعميرات تلفن همراه ميباشد.

n        با توجه به مشكلات فرهنگي ايجاد شده در زمينه سوء استفاده هاي افراد سودجو از مطالب محرمانه داخل موبايل ايجاد مكاني امن تا مردم جامعه فارغ از هر دغدغه اي بتوانند با اطمينان تلفن خود را جهت تعميرات  بسپارند.

n       از آنجا كه تلفن همراه به يك وسيله ضروري جهت زندگي تبديل شده بنابراين نياز به ايجاد مراكزي جهت تعميرات و خدمات  كاملا محسوس است .

n       ايجاد اين مكان  به منظور تامین بخشی از نیاز جامعه می باشد .

شرح فرآيند:

n       جهت راه اندازي و احداث هر واحد تجاري نياز به كسب مجوزهايي از سازمان ها يا مراكز وابسته ميباشد.براي راه اندازي اين حرفه ابتدا با مراجعه به اتحاديه تلفن همراه درخواست كسب مجوز ميدهيم. اما جواز کسب با چه شرایطی صادر می‌شود و چه امتیازی دارد؟

برای گرفتن جواز کسب، داشتن محل کسب و سرمایه کافی است که به سرمایه زیادی هم نیاز ندارد، اما فرد متقاضی جواز باید در اتحادیه آزمون بدهد و هر خدمات را که قرار است ارائه دهد یک نمونه آن را در اتحادیه برای متخصصان مورد تایید انجام دهد .

n       برای جواز مغازه ، شناختن جنس کافی است و علاوه بر این 5 خبره صنف بايد توانایی متقاضی جواز را تایید کنند.
علاوه برگرفتن جواز كسب مجوز شهرداري و اماکن نيز ضروري است.جهت تمامی تابلوهای تبلیغاتی که در خارج از ساختمان نصب میشوند نیاز به اخذ جواز از شهرداری دارند. قبل از اخذ مجوز باید مکان یابی صورت بذیرد.انتخاب مكان بسته به ميزان سرمايه گذاري طرح و ظرفيت منطقه همچنين تخصص و تجربه فرد دارد. مسلم فردي كه در مناطق متوسط و پايين شهر اقدام به ايجاد چنين مركزي ميكند نياز به آشنايي با گوشيهاي خيلي مدل بالا و تكنولوژي جديد را ندارد.

اما اگر محل طرح در مناطق بالاي شهر باشد فرد حتما بايد با تكنولوژي روز كار كند.پس از مكان يابي مدتي براي تغيير نماي محل و تجهيز محل كار صرف ميشود .تجهيزات مورد نياز بخشي رفاهي و بخشي كاربردي تخصصي ميباشند. تجهيزات رفاهي كه شامل يخچال – كولر – بخاري – آب سرد كن ميباشد و در سرمايه گداري ثابت طرح منظور ميشود. اما علاوه بر اين تجهيزات ادوات و تجهيزات كاربردي ديگري نظير كامپيوتر – صندلي و…نياز ميباشد.و در نهايت مرحله آخر طرح كه راه اندازي ميباشد صورت ميپذيرد.

طرح توجیه اقتصادی مركز تخصصي تعميرات و خدمات تلفن همراه

قیمت : 1000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :