دانلود مقاله حسابداری یک کارخانه
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » مقاله » مدیریت و حسابداری  »  دانلود مقاله حسابداری یک کارخانه

دانلود مقاله حسابداری یک کارخانه تحقیق کارآموزی حسابداری کارخانه پروژه حسابداری کارخانه آرد مقاله حسابداری دولتی مقاله حسابداری مدیریت مقاله حسابداری به زبان انگلیسی مقاله حسابداری با ترجمه مقاله حسابداری مالی مقاله حسابداری انگلیسی مقاله حسابداری صنعتی مقاله حسابداری منابع انسانی مقاله حسابداری مدیریت با ترجمه دانلود مقاله حسابداری با ترجمه فارسی

Accounting factory

 

موضوع : حسابداری یک کارخانه

دانلود مقاله حسابداری یک کارخانه سرمایه گذاری لازم جهت اجرای طرح برای اجرای طرح تولیدات نفتی مشتعمل بر سرمایه های ثابت و در گردش، نحوه مشارکت و چگونگی دریافت تسهیلات بانکی مورد بررسی قرار خواهد گرفت

نیاز روز افزون صنعت به انواع روغن ها و حلالهای شیمیایی حاصل از ضایعات پالایشگاهها و پتروشیمی به همراه دانش فنی لازم برای این امر، باعث گردید تفکر ایجاد صنایع پایین دستی در بخش پالاش و فرآوری ضایعات پالایشگاهی و صنایع پتروشیمی و استفاده بهینه از این مواد شکل گیرد.

محصولات بدست آمده از این فراوری شامل :
1. انواع روغن های صنعتی حاصل از تصفیه ایزوریسایکل پالایشگاه تهران واصفهان
2. انواع حلال های صنعتی حاصل از تصفیه و فراوری ضایعات پالایشگاه های گازی و نفتی
3. انواع پرافین های سبک و سنگین جامد و پارافین مایع، وازلین صنعتی و بهداشتی
4. انواع کولنت های صنعتی، ضد یخ
5. تولید قیر های صنعتی و انواع گریس
ونهایتاًتوسعه صنایع بسته بندی شامل خط تولید، بشکه های پلاستیکی و فلزی چیلیک های 20و4 لیتری این محصولات در صنایع مختلف مانند روغن های مورد مصرف در صنایع، حلال های مورد استفاده در صنایع رنگسازی، تولید سموم، حشره کشها، افزودنی های مختلف اتومبیل، صنایع برق و هوایی، صنایع دریایی، صنایع ساختمانی و غیره کاربرد فراوان دارند.

فصل دوم : شناسایی و بررسی بازار
در حالیکه ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان روغن در منطقه می باشد لیکن مصرف و صادرات روز افزون این محصولات بازار ایران را هم چنان نیازمند تولید این محصول نموده است.
بازار بسیار بزرگی در اطراف این منطقه وجود دارد که کاملاً تولیدات این شرکت را پوشش خواهد داد و نیازی به دستیابی به بازارهای دورتر قطعاً وجود نخواهد داشت. لیکن جهت آشنایی بیشتر تنها بازار کشور هند را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.
کشور هند که یکی از نزدیکترین کشور ها به این منطقه است جمعیتی حدود یک میلیارد را دارا می باشد. و از نظر فزونی جمعیت قطعاً یکی از بازارهای هدف اکثر تولید کنندگان نیز می باشد.
صنایع این کشور در بخش های صنایع فلزی،شیمیایی و کشاورزی، پیشرفت بسیار چشم گیری داشته و علاوه بر مرتفع کردن نیاز داخل هند به بازار های جهانی نیز راه یافته اند.
در کشور هند در حدود 22 میلیون اتومبیل وجود دارد و مواد مصرفی در این اتومبیل ها شامل سوختو روغن های موتور، ارقام ذیل را تشکیل می دهند :
1. انواع سوخت 49.500.000.000 لیتر
2. روغن های موتور 1.100.000.000 لیتر
با توجه به اینکه کشور هند ذخایر بسیار محدود نفت را در اختیار دارد، اکثر مصارف خود را وارد نموده و اساساً بازار مناسبی برای محصولات نفتی می باشد.
اگر سهم قابل کسب بازار را برای انواع سوخت 5/0 در صد و برای روغن های صنعتی 3 در صد فرض نماییم، به ارقام:
1. 247.500 برای انواع سوخت
2. 33.000 برای انواع روغن
خواهیم رسید که با همین مفروضات قابل اطمینان نیز از تولیدات این شرکت بیشتر است. و در صورتی که بازار منطقه شامل کشور های خاور میانه، جنوب آسیا وحتی جنوب شرق آسیا در نظر گرفته شود ارقام بسیار بالاتر از ظرفیت تولید این شرکت خواهد بود و خوشبختانه اساساً بازار مصرف بسیار قابل دسترس می باشد.

فصل سوم : بررسی های فنی

1-3 مقدمه
در این بخش میزان ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز، آزمایشگاه، میزان مواد اولیه، نیروی انسانی لازم برای تولید، مشخصات انبارها و دیگر مسایل فنی به گونه ای که جوابگوی تولید باشد بیان خواهد شد.

2-3 ظرفیت تولید
با توجه به بررسی های بازار، سهم قابل کسب از بازار90.000 تن در سال محاسبه گردید که مطابق با مشخصات جدول 1-3 به تولید آن پرداخته خواهد شد.

دانلود مقاله حسابداری یک کارخانه
كارخانه تجهيز نيروي زنگان معرفي محصولات شناسايي و بررسي بازار تاريخچه محصول

فهرست مطالب

مقدمه 1

فصل اول : معرفی محصولات .2

فصل دوم : شناسایی و بررسی بازار 2

فصل سوم : بررسی های فنی3

1-3 مقدمه

2-3 ظرفیت تولید

3-3 شرح فرآیند تولید

4-3 تعیین مواد اولیه مورد نیاز

5-3 تعیین ماشین آلات تولید

6-3 تعیین تجهیزات مورد نیاز برای آزمایشگاه

7-3 تعیین تجهیزات مورد نیاز برای واحد تولید

8-3 تعیین نیروی انسانی مورد نیاز

9-3 تعیین ساختمان ها و فضاهای مورد نیاز

فصل چهارم بررسی های مالی، اقتصادی 8

1-4 مقدمه

2-4 سرمایه های ثابت

3-4 هزینه های عملیاتی

4-4 سرمایه در گردش

5-4 میزان کل سرمایه گذاری

6-4 بازگشت سرمایه

دانلود مقاله حسابداری یک کارخانه

قیمت : 2500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :
تبلیغات