گزارش کارآموزی شهرداری و مدیریت جامعه شهری
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی مقالات شما را خریداریم تماس با ما

صفحه نخست  » گزارش کارآموزی  »  گزارش کارآموزی شهرداری و مدیریت جامعه شهری

دانلود گزارش کارآموزی شهرداری و مدیریت جامعه شهری مدیریت جامع شهری راهنمای جامع مدیریت شهری مقاله پروژه کارورزی طرح جامع مدیریت شهری دانلود گزارش کارآموزی شهرداری رشته حسابداری دانلود گزارش کارآموزی در شهرداری دانلود رایگان گزارش کارآموزی شهرداری دانلود گزارش کارآموزی حسابداری در شهرداری دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در شهرداری

Training of municipal and urban management

 

موضوع : گزارش کارآموزی شهرداری و مدیریت جامعه شهری

فهرست مطالب

مقدمه 1

شهرداري و مديريت جامع شهري 1

تعاريف وواژه ها 4

شماره منطقه 5

شماره بلوك 6

آپارتمان 7

واحد شغلي ( صنفي ) 9

جهات اربعه اصلي و فرعي 10

مميزي 11

شماره گذاري معبر 12

توضيح عناوين اطلاعاتي فرم 13

كدو نوع معبر 17
تعداد : تعداد گونه فرعي 23

موفقيعت زمين ( ك4-2 جدول لونيگ مميزي ) 25

جدول ابعاد زمين 27

دانلود گزارش کارآموزی شهرداری و مدیریت جامعه شهری
شهرداري ومديريت جامع شهري

مختصری از کارآموزی :
شهرداري و مديريت جامع شهري
شهرداريها به دليل جايگاه خاصي که در هر شهر دارند نقش اصلي را در مديريت شهري ايفا مي نمايند . امروزه اغلب کشورهاي توسعه يافته شهرداري و مدير آن يعني شهردار مهمترين ارگان شهري و بالا ترين رده مسئوليت در شهر بوده و تمام نهادهاي شهري مستقيم يا غير مستقيم تحت نظر شهرداري قرار دارند .
در کشور ما نيز اگر چه در قوانين پنج سال جاري موضوع مديريت جامع شهري و مسئوليت شهردار پيش بيني شده است و البيکن تا کنون به دليل مشلات ساختاري و قانوني اين مهم در شهري به اجرا در نيامده و اميد است بزودي در تعدادي از شهرها اجرا و پس از بررسي و رفع اشکالات احتمالي به ساير شهرهاي کشور نيز تعميم يابد .
در وضعيت کنوني نيز شهرداريها نقش اساسي در هماهنگي و امور اصلي مربوط بهش هر بر عهده دارند و اغلب ارگانهاي ديگر يا مستقيما ً وابسته به شهرداري هستند ( مانند خدمات شهري ، حمل و نقل شهري ، پارکها ، فضاي سبز ، خدمات ايمني و ….. ) ويا غيرمستقيم در بسياري از امور با هماهنگي شهرداري عمل مي نمايند ( ارگانهايي مانند مخابرات ، آب ، فاضلاب ، گاز ف برق )
هر شهرداري يا به طور کلي هر شهر جهت برنامه ريزي و اقدامات زيربنايي شهري به اطلاعات و آمار جامع و دقيق شهر نياز دارد که ضرورتا ايجاب مي نمايد طبق يک برنامه مدون و زمان بندي شده شده و حتي المقدور با استفاده از سيستم هاي رايانه اي و فناوري ، اطلاعات و آمار دقيقي با انجام عمليات لازم از اراضي ، املاک مستحدثات و تاسيسات شهري برداشت نمايد و آنگاه سعي شود تا اين اطلاعات بروز و بهنگام نگهداري شود تا همواره بتوان به نحوه مطلوب از آنها استفاده نمود .
مميزي يعني تميز دادن ، تشخيص و جداسازي و در اصطلاح به معني برداشت ، تفکيک و طبقه بندي آمار و اطلاعات از املاک و معابر شهر است .
به همين منظور فرمهاي جديد مميزي با دستور العمل اجرايي زير تدوين شده است تا علاوه بر گرد آوري اطلاعات مورد نياز شهرداري گامي جهت پياده سازي بانک اطلاعات شهري و آنگاه GIS شهري برداشته شود . مبناي GIS شهري ملک و معبر مي باشد و با توجه به وابستگي و نقش اساسي که شهرداري در مديريت املاک و معابر شهر بر عهده دارد عموما شهرداري به عنوان متولي و مديريت GIS شهري بوده و وظيفه ايجاد ، مديريت ، نگهداري ، هماهنگي و مديريت GIS شهري بر عهده شهرداريها مي باشد . در اين مورد دلايل متعددي وجود دارد که به موارد زير اشاره مي کنيم

گزارش کارآموزی شهرداری و مدیریت جامعه شهری

قیمت : 8000 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]