دانلود طرح کسب و کار گاوداری
صفحه اصلی بازاریابی و همکاری در فروش راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » کار آفرینی  »  دانلود طرح کسب و کار گاوداری

دانلود طرح کسب و کار گاوداری دانلود طرح کارآفرینی گاو داری دانلود طرح توجیهی گاو داری نمونه تکمیل شده طرح کسب و کار گاوداری طرح کسب و کار گاوداری صنعتی کسب و کار گاوداری دانلود طرح توجیهی گاوداری پرواری دانلود طرح توجیهی گاوداری شیری دانلود رایگان طرح توجیهی گاوداری گوشتی دانلود رایگان طرح توجیهی گاوداری دانلود رایگان طرح توجیهی احداث گاوداری دانلود رایگان طرح توجیهی گاوداری شیری

The dairy business

 

موضوع : طرح کسب و کار گاوداری

كار آفريني موضوعي است كه در اواخر قرن بيستم مورد توجه محافل آموزشي كشور هاي جهان قرار گرفته است و در ايران براي اولين بار از طريق درس كار آفريني در نظام جديد آموزش متوسطه كشور مطرح گرديده است.


يكي از اهداف مهم كارآفريني،‌ايجاد انگيزه اعتقادي كافي در دانشجويان براي كار و تلاش مشاركت جدي در فعاليت هاي سالم اقتصادي است كه لازمه آن چگونگي بكار بستن تخصص از يك طرف و از طرف ديگر به كارگيري مهارتها لازم براي راه اندازي يك واحد كاري و يا انجام كار مفيد در محيط ها ي كاري مي باشد از اين نظر بعضي از صاحب نظران، توسعه كار آفريني را انرژي محركه كه موتور توسعه اقتصاد هر كشوور دانسته اند.
براي ايجاد زمينه مناسب براي تربيت و پرورش تفكر كار آفرين كه فرد بتواند به صورت يك عنصر با نشاط ، سالم ، خلاق ،‌نو آور ، تلاشگر ،‌مقاوم ، شجاع و متعهد به اصول تعليم و تربيت در حيطه هاي شناختي ، عاطفي و روان حركتي با توجه به اثرات تعاملي آنها در يكديگر از طريق درس كارآفريني امكان پذير مي باشد به عبارت ديگر در صورت همكاري جدي دست اندر كاران امور تعليم و تربيت كشور تجلي بخش اعظم هر آنچه كه در نظام تعليم و تربيت به دانشجو داده شده باشد از طريق اجراي خوب اين درس براي شروع يك زندگي مطلوب در دانشجو قابل مشاهده خواهد بود. از اين نظر مي توان گفت كار آفريني يك مقوله عرفاني و فرا شناختي مي باشد. و بنا به گفته جان فلاول فرا شناخت دانش فرد درباره جريانها يا فرآيندهاي شناختي خود است و در بر گيرنده به عمل آوردن، منظم كردن و هماهنگ كردن مجموعه اين فرايند هاست. به اين سبب مي توان فراشناخت را به معناي شناسايي خود به عنوان يك موجود متفكر دانست. آگاهي فراشناختي نقش بارزي در بر قراري يك توجه گزينشي ،‌حل مساله ، كنترل خود ، خود آموزي و تغيير رفتار دارد.
كار آفريني زمينه هاي لازم را براي يافتن فرصتها در بازار كار و توليد براي توانايي فردي مورد بررسي قرار مي دهد و مجموعه دانش و مهارتها را براي ورود به بازار كار مورد نياز است و همچنين راهبردهاي لازم را براي موفقيت در كسب و كار ارائه مي نمايد تا پس از فراغت از تحصيل چنانچه تمايل داشته باشي به جاي استخدام و كار براي ديگران در حد توان مالي و تخصصي به تنهايي يا به كمك دوستان و نزديكان نسبت به راه اندازي و اداره يك واحد كوچك صنعتي،‌كشاورزي و خدماتي براي كسب و كار مولد اقدام نمايي.
از طرفي سرعت روند تحولات فن آوري و اقتصاد در جهان به گونه اي است كه حتي راه اندازي و اداره واحد هاي توليدي و خدماتي كوچك نيز نيازمند اطلاعات و دانش است كه حتي راه اندازي و اداره واحد هاي توليدي و خدماتي كوچك نيز نيازمند اطلاعات و دانش است كه در اين مجموعه سعي شده است اين گونه اطلاعات در حد امكان و ضرورت ارائه شود.
از طرفي روحيه و تفكر كار آفريني هم در واحد هاي بزرگ توليدي و خدماتي و هم در واحد هاي كوچك كاربرد فراوان دارد و مي توان خلاقيتها، نو آوريها و موفقيتهاي زيادي را به دنبال داشته باشد. ليكن جايگاه اصلي توسعه تفكر كار آفريني در واحد هاي كوچك توليدي يا خدماتي است و امروزه در اغلب كشورها براي دست يافتن به پويايي اقتصادي به اين امر بسيار مهم توجه خاصي مبذول شده است و براي تحقق آن به نحو شايان توجهي از اهرمهاي قانوني و امكانات مراكز آموزشي و پژوهشي كشور بهره برداري گرديده و در برنامه ريزيها و سياستگذاريها عنايات خاصي به اين مهم شده است.

دانلود طرح کسب و کار گاوداری
طرح كسب و كار گاوداري توليدي
گاو داری

فهرست مطالب

مقدمه 4

نام و نشاني شركت 6

خلاصه مديريتي 7

نوع صنعت ، سازمان و… 8

برنامه بازاريابي 9

مشتريان 10

توزيع 10

برنامه هاي طرح و توسعه 11

تبليغات 12

برآورد نيروي انساني 13

چارچوب قانوني و عوامل محيطي 14

مراحل و روش توليد 15

برآورد فضاي مورد نياز 15

جدول (زمين) 17

تسطيح و محوطه سازي 17

ساختمانها 19

تاسيسات 20

ابزارآلات و وسايل فني 22

ماشين آلات و تجهيزات

وسايل نقليه 23

اداري و كارگاهي 23

هزينه پيش بيني نشده و متفرقه 24

هزينه قبل از بهره برداري و هزينه تاسيس 25

حقوق و دستمزد مستقيم و غير مستقيم 26

آب و برق و سوخت 27

تعميرات و نگهداري 27

هزينه هاي استهلاك 28

هزينه هاي پيش بيني نشده و متفرقه 29

جمع كل هزينه ها 29

برنامه زمانبندي 30

برنامه مالي 31

مكانيابي 32

نمودارهاي فرآيند عمليات و فرآيند جريان 33

 

دانلود طرح کسب و کار گاوداری

قیمت : 3500 تومان

[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]

برچسب :
تبلیغات